Srovnánícen.cz - Porovnanie cien

Paracetamol Kofein Dr.Müller Pharma 500 mg 65 mg tablety tbl.30 x 500 mg 65 mg

Zoradiť výsledky:
Cena
Nájdených 5 záznamov (zobrazujem 1 až 5)
Cena vrátane DPH
Paracetamol/Kofein Dr.Müller Pharma 500 mg/65 mg tablety tbl.30 x 500 mg/65 mg

Paracetamol/Kofein Dr.Müller Pharma 500 mg/65 mg tablety tbl.30 x 500 mg/65 mg

Liek obsahuje kombináciu dvoch liečiv – paracetamol a kofeín, ktoré sú účinné proti bolesti a horúčke. Paracetamol uľavuje od bolesti a znižuje zvýšenú telesnú teplotu. Kofeín zosilňuje protibolestivý účinok paracetamolu, znižuje únavu, mierne podporuje dýchanie a cirkuláciu krvi pri horúčkovitých o...

Obchod overený zákazníkmi

1457 recenzií

2,98 €
90 Sk

lieky24.sk

Paracetamol/Kofein Dr.Müller Pharma 500 mg/65 mg tablety tbl.30 x 500 mg/65 mg

Paracetamol/Kofein Dr.Müller Pharma 500 mg/65 mg tablety tbl.30 x 500 mg/65 mg

Liek obsahuje kombináciu 2 liečiv: paracetamol (proti bolesti a horúčke) a kofeín (zosilňuje účinok paracetamolu). Používa sa u dospelých a dospievajúcich od 12 rokov na: - zmiernenie príznakov sprevádzajúcich chrípku a nachladnutie (napr. bolesť svalov a kĺbov, bolesť hrdla, horúčka); - úľavu od...

Obchod overený zákazníkmi

143 recenzií

3,00 €
90 Sk

Lieky domov

Paracetamol/Kofein Dr.Müller Pharma 500 mg/65 mg tablety tbl.30 x 500 mg/65 mg

Paracetamol/Kofein Dr.Müller Pharma 500 mg/65 mg tablety tbl.30 x 500 mg/65 mg

Liek obsahuje kombináciu dvoch liečiv – paracetamol a kofeín, ktoré sú účinné proti bolesti a horúčke.

Obchod overený zákazníkmi

21586 recenzií

2,73 €
82 Sk

Etabletka

Paracetamol/Kofein Dr.Müller Pharma 500 mg/65 mg tablety tbl.30 x 500 mg/65 mg

Paracetamol/Kofein Dr.Müller Pharma 500 mg/65 mg tablety tbl.30 x 500 mg/65 mg

Liek obsahuje kombináciu 2 liečiv: paracetamol (proti bolesti a horúčke) a kofeín (zosilňuje účinok paracetamolu, znižuje únavu, mierne podporuje dýchanie a cirkuláciu krvi pri horúčkovitých ochoreniach). Používa sa u dospelých a dospievajúcich od 12 rokov na: zmiernenie príznakov sprevádzajúcich c...

Obchod overený zákazníkmi

2062 recenzií

2,82 €
85 Sk

Lekáreň v KOCKE

Paracetamol/Kofein Dr.Müller Pharma 500 mg/65 mg tablety tbl.30 x 500 mg/65 mg

Paracetamol/Kofein Dr.Müller Pharma 500 mg/65 mg tablety tbl.30 x 500 mg/65 mg

Liek obsahuje kombináciu 2 liečiv: paracetamol (proti bolesti a horúčke) a kofeín (zosilňuje účinok paracetamolu, znižuje únavu, mierne podporuje dýchanie a cirkuláciu krvi pri horúčkovitých ochoreniach). Používa sa u dospelých a dospievajúcich od 12 rokov na: zmiernenie príznakov sprevádzajúcich ...

Obchod overený zákazníkmi

477 recenzií

2,66 €
80 Sk

medistore.sk

Nájdených 5 výsledkov

Služby pre obchody | Wapová verzia | Srovnanicen.cz | Nastavenie súhlasu | Kontaktné údaje

Copyright 2000 - 2025 Heureka Group a.s.