Patriot PSD432G26662
Zoradiť výsledky:
Cena
Našli sme na Heureka.sk
Patriot PSD432G26662
Patriot PSD432G26662
10 556 - 11 753 Sk
Nájdených 22 záznamov (zobrazujem 21 až 22)
Cena vrátane DPH
Patriot Memory PSD432G26662
Patriot Memory PSD432G26662
Pamäťový modul Kapacita pamäte: 32 GB Frekvencia pamäte: 2666 MHz Časovanie: CL19 (19-19-19-43) Korekcia chýb (ECC): Nie
951 recenzií
10 875 Sk
APOLLOs.SK
Patriot Memory Signature PSD432G26662 memory module 32 GB 1 x 32 GB DDR4 2666 MHz
Model: Patriot Signature Line Series DDR4 32GB, (1 x 32GB) 2666MHz UDIMM Single Typ paměti: DDR4 Kapacita paměti: 32 GB Frekvence paměti: 2666 MHz Časování: CL19 (19-19-19-43) Korekce chyb (ECC): Ne Napětí: 1,2 V Rozměry: 3,2 x 133 x 31 mm Hmotnost: 23,5 g Počet modulů v balení: 1