Patriot PSD432G32002S
Zoradiť výsledky:
Cena
Našli sme na Heureka.sk
Patriot PSD432G32002S
Patriot PSD432G32002S
8 599 - 11 981 Sk
Patriot DDR4 32GB 3200MHz CL22 (1x32GB) PSD432G32002S
10 964 - 11 803 Sk
Nájdených 21 záznamov (zobrazujem 21 až 21)
Cena vrátane DPH
Patriot SO-DIMM DDR4/32GB/ 3200MHz/CL22/1x32GB PSD432G32002S
Model: Patriot Signature Series DDR4 32GB, (1 x 32GB) 3200MHz SODIMM Single Typ paměti: SO-DIMM DDR4 Kapacita paměti: 32 GB Frekvence paměti: 3200 MHz Časování: CL22 (22-22-22-52) Korekce chyb (ECC): Ne Napětí: 1,2 V Rozměry: 3 x 69 x 30 mm Hmotnost: 9 g Počet modulů v balení: 1