Patriot PSD432G3200K
Zoradiť výsledky:
Cena
Našli sme na Heureka.sk
Patriot PSD432G3200K
Patriot PSD432G3200K
7 598 - 8 542 Sk
Nájdených 21 záznamov (zobrazujem 21 až 21)
Cena vrátane DPH
Patriot/DDR4/32GB/3200MHz/CL22/2x16GB PSD432G3200K
Model: Patriot Signature Line Series DDR4 32GB, (2 x 16GB) 3200MHz UDIMM Dual Kit Typ paměti: DDR4 Kapacita paměti: 32 GB (2x 16GB) Frekvence paměti: 3200 MHz Časování: CL22 (22-22-22-52) Korekce chyb (ECC): Ne Napětí: 1,2 V Rozměry: 3 x 133 x 31 mm Hmotnost: 41 g Počet modulů v balení: 2