Patriot PSP416G2666KH1
Zoradiť výsledky:
Cena
Našli sme na Heureka.sk
Patriot PSP416G2666KH1
Patriot PSP416G2666KH1
4 218 - 5 787 Sk
Patriot DDR4 16GB 2666MHz CL19 (2x8GB) PSP416G2666KH1
4 200 - 4 525 Sk
Nájdených 22 záznamov (zobrazujem 21 až 22)
Cena vrátane DPH
Patriot Memory Signature Premium PSP416G2666KH1 memory module 16 GB 2 x 8 GB DDR 3200 MHz
Obchod overený zákazníkmi
4277 recenzií
MADER
Patriot/DDR4/16GB/2666MHz/CL19/2x8GB/Black
Model: Patriot Signature Premium DDR4 16GB (2x8GB) Typ paměti: DDR4 Kapacita paměti: 16 GB (2x8GB) Frekvence paměti: 2666 MHz Časování: CL19 Napájení: 1,2 V Hmotnost: 69g Počet modulů v balení: 2 Kód produktu: 203910994 Part no.: PSP416G2666KH1 EAN: 814914025819