Patriot Signature Line DDR3 4GB 1600MHz CL11 PSD34G16002S
Našli sme na Heureka.sk
Nájdených 5 záznamov (zobrazujem 1 až 5)
Cena vrátane DPH
PATRIOT Signature Line SODIMM DDR3 4GB 1600MHz CL11 PSD34G16002SVhodné pro upgrade starších NB. Vlastnosti: *PC3-12800 (1600MHz) Data Rate *204-Pin Dual in-line memory module *Non-ECC bez vyrovnávací paměti *2 Rank Double-sided modul *7.8US interval aktualizace (8192 CYCLES/64MS) *požadavky na napájení 1,5 V *automatická obnovovací schopnost *PCB výška:... |
PATRIOT Signature 4GB DDR3 1600MHz / SO-DIMM / CL11 / PC3-12800 PSD34G16002SVhodné pro upgrade starších NB. Vlastnosti: *PC3-12800 (1600MHz) Data Rate *204-Pin Dual in-line memory module *Non-ECC bez vyrovnávací paměti *2 Rank Double-sided modul *7.8US interval aktualizace (8192 CYCLES/64MS) *požadavky na napájení 1,5 V *automatická obnovovací schopnost *PCB výška: cca 3 ... |
Patriot Signature Line DDR3 4GB 1600MHz CL11 PSD34G16002SPatriot Signature Laptop Memory, Sodimm, DDR3, 4 GB, 1600 MHz, CL11 (PSD34G16002S) |
PATRIOT Signature Line SODIMM DDR3 4GB 1600MHz CL11 PSD34G16002SVhodné pre upgrade starších NB. |
Patriot 4GB Signature Line 1600MHz DDR3 CL11 SODIMM PSD34G16002SPamäťový modul DDR3 1600Mhz, 4GB CL11 1.5V. PSD34G16002S |