Powermat PM-MI-2600M, PM0670
Zoradiť výsledky:
Cena
Našli sme na Heureka.sk
Nájdených 3 záznamov (zobrazujem 1 až 3)
Cena vrátane DPH
Elektrické miešadlo stavebných zmesí PM-MI-2600M, Powermat PM0670
138 recenzií
1 533 Sk
Dom-dielna.sk
PM-MI-2600M elektrický mixér (Powermat PM0670)
TECHNICKÉ ÚDAJE: Výrobca: POWERMAT Menovité napätie: 230V~50Hz Výkon: 2600 W Rýchlosť: 0 – 800 ot./min. Typ vlákna: M14 Priemer mixéra: 120 mm Celková dĺžka mixéra: 590 mm Trieda ochrany: II Stupeň ochrany: IP20 Hrubá hmotnosť: 4,6 kg VYBAVENIE: Elektrický mixér PM-MI-2600M 2x priemer mixéra 120 ...
170 recenzií
1 448 Sk
Sknaradie.eu
Miešadlo na maltu - Elektrické mixéry pre 2600W 2xmieszalnik (Miešadlo na maltu - Elektrické mixéry pre 2600W 2xmieszalnik)