RAVANSON RP-1500BS
Zoradiť výsledky:
Cena
Našli sme na Heureka.sk
Nájdených 4 záznamov (zobrazujem 1 až 4)
Cena vrátane DPH
Robot planetary with meat Mincer Ravanson RP-1500BS (1500W)
Robot planetary with meat mincer Ravanson RP-1500BS (1500W) (RP-1500BS)
Obchod overený zákazníkmi
738 recenzií
3 555 Sk
sk.ab-com.cz
ROBOT PLANETARNY Z MASZ DO MIĘSA RAVANSON RP-1500BS
ROBOT PLANETARNY Z MASZ DO MIĘSA RAVANSON RP-1500BS Obsah nádoby: 4,5 l Počet rychlostí: 6 Protiskluzové nožky: Ano Barva: StříbrnáČerná Nastavitelná rychlost: Ano Pulzní spínač: Ano Vstupní napětí: 220 - 240 V Kabelové připojení: Ano Příkon: 1500 W Výška: 350 mm Hloubka: 150 mm Hmotnost: 8,2 kg Šíř...
Obchod overený zákazníkmi
4277 recenzií
3 929 Sk
MADER
RAV PLANETÁRNY ROBOT S MLYNČEKOM NA MÄSO RAVANSON RP-1500BS
1586 recenzií
elektroshock.sk
Kuchyňa Robot RAVANSON RP-1500BS 1500.00 W (Kuchyňa Robot RAVANSON RP-1500BS 1500.00 W)