RF Elements HG3-CC-S50
Zoradiť výsledky:
Cena
Našli sme na Heureka.sk
RF Elements HG3-CC-S50
RF Elements HG3-CC-S50
3 080 - 3 905 Sk
Nájdených 6 záznamov (zobrazujem 1 až 6)
Cena vrátane DPH
RF Elements HG3-CC-S50
RF Elements HG3-CC-S50
Sektorová anténa Horn Carrier Class (HG3-CC-S50) značky RF Elements se vyznačuje symetrickým 50° vyzařovacím úhlem, ziskem 14 dBi a dvěma N-female konektory pro připojení k vysílací jednotce. 5GHz typ horn nabízí perfektní kombinaci vlastností a funkcí, které řeší hlavní slabiny dnešních mainstreamo...
Obchod overený zákazníkmi
4277 recenzií
3 905 Sk
MADER
RF Elements HG3-CC-S50 sieťová anténa Rohová anténa N-type 14,3 dBi (HG3-CC-S50)
RF Elements HG3-CC-S50. Úroveň zisku antény (maximum): 14,3 dBi, Frekvenčné pásmo: 5.18 - 6.4 GHz, Odpor: 50 ohm. Typ antény: Rohová anténa, Typ konektora antény: N-type, Typ konektora (zástrčkový/zásuvkový): Samica. Šírka: 312 mm, Hĺbka: 181 mm, Výška: 152 mm. Šírka balenia: 305 mm, Hĺbka balenia: ...
Obchod overený zákazníkmi
20 recenzií
Senetic
RF elements Sektorová anténa Horn Carrier Class, 5GHz, 14dBi, 50°, Gen2 (HG3-CC-S50)
Sektorová anténa Horn Carrier Class (HG3-CC-S50) značky RF Elements se vyznačuje symetrickým 50° vyzařovacím úhlem, ziskem 14 dBi a dvěma N-female konektory pro připojení k vysílací jednotce. 5GHz typ "horn" nabízí perfektní kombinaci vlastností a funkcí, které řeší hlavní slabiny dnešních mainstrea...
810 recenzií
BScom s.r.o.
Anténa RF Elements Horn Carrier Class Sektorová, 5GHz, 14dBi, 50°, Gen2 HG3-CC-S50
Sektorová anténa Horn Carrier Class (HG3-CC-S50) značky RF Elements sa vyznačuje symetrickým 50° vyžarovacím uhlom, ziskom 14 dBi a dvoma N-female konektory pre pripojenie k vysielacej jednotke. 5GHz typ "horn" ponúka perfektnú kombináciu vlastností a funkcií, ktoré riešia hlavné slabiny dnešných ma...
5503 recenzií
Penta SK s.r.o.
Anténa RF Elements Horn Carrier Class Sektorová, 5GHz, 14dBi, 50°, Gen2
16 recenzií
jirno.cz