RYOBI RJS1050-K
Zoradiť výsledky:
Cena
Našli sme na Heureka.sk
RYOBI RJS1050-K
RYOBI RJS1050-K
2 137 - 4 106 Sk
Nájdených 9 záznamov (zobrazujem 1 až 9)
Cena vrátane DPH
Ryobi RJS1050-K priamočiara píla 680W
6 recenzií
2 987 Sk
DD PNEU
Ryobi RJS1050-K 680W priamočiara píla
Obchod overený zákazníkmi
115 recenzií
DM náradie
Priamočiara píla RYOBI RJS1050-K, 680 W RY5133002219
Obchod overený zákazníkmi
493 recenzií
OD SUSEDA
Píla priamočiara Ryobi RJS1050-K
4277 recenzií
MADER
RYOBI RJS1050-K
RYOBI RJS1050-K
30293 recenzií
Allegro.sk
Elektrická priamočiara píla Ryobi RJS1050-K, 680W
243 recenzií
www.autodiely-na-skodu.sk
Ryobi RJS1050-K Elektrická přímočará pila, 680W
PROFESIONAL
RYOBI RJS1050-K - 680W priamočiara píla so zámkom noža Sure Lock 5133002219
680W priamočiara píla se zámkem nože Sure Lock, regulace otáček, LED svetlo, rýchlosť 500-3100 ot / min., dĺžka zdvihu 23 mm, max. kapacita řezání do dřeva 105 mm, max. kapacita řezání v oceli 12 mm, 1x pílový plátek na drevo, 1x přesný nůž Flushcut, 1x odvod prachu
ROLTA MAX s.r.o.
Elektrická priamočiara píla Ryobi RJS1050-K, 680W (NA OBJEDNÁVKU)