Ravak UNI 400 B XJX01140003
Zoradiť výsledky:
Cena
Našli sme na Heureka.sk
Ravak UNI 400 B XJX01140003
Ravak UNI 400 B XJX01140003
3 329 - 3 774 Sk
Nájdených 8 záznamov (zobrazujem 1 až 8)
Cena vrátane DPH
Ravak UNI 400 B XJX01140003
Ravak UNI 400 B XJX01140003
Obchod overený zákazníkmi
21309 recenzií
3 763 Sk
Svet-svietidiel.sk
Umývadlo RAVAK Uni 400 B Slim keramické white XJX01140003
Obchod overený zákazníkmi
11275 recenzií
HORNBACH BAUMARKT
Ravak Uni umývadlo 40x40 cm okrúhly pultové umývadlo biela XJX01140003
198 recenzií
Absulo
Ravak UNI - Umývadlo na dosku, priemer 40 cm, bez prepadu, biela XJX01140003
Umývadlo na dosku farba: biela materiál: tenkostenná keramika bez prepadu bez sifónu rozmer: priemer 400 mm, výška 120 mm vhodné na inštaláciu na dosku pod umývadlo/skrinku pod umývadlo odporúčané kombinovať s vyššou batériou, vhodnou k umývadlám na dosku Balenie neobsahuje sifón ani batériu.
Sanitino.sk
Ravak Umývadlo Uni Slim B 40, bez otvoru pre batériu, bez prepadu, biela
Ravak Umývadlo UNI SLIM. Ravak kód: XJX01140003. Tenkostenná keramika dodáva umývadlám ľahkosť a jemnú krásu pri zachovaní odolnosti. Technický popis Ravak Umývadlo Uni Slim B 40, bez otvoru pre batériu, bez prepadu, biela: - rozmery: Ø 400 mm -
Farby.sk
Ravak Keramické umyvadlo UNI 400 B SLIM Umyvadlo UNI 400 B SLIM keramické XJX01140003
Umyvadlo o průměru 400 mm, výška 125 mm. Tenkostěnná keramika dodává umyvadlům lehkost a jemnou krásu při zachování odolnosti.