Razer RZ19-03450100-R3M1
Zoradiť výsledky:
Cena
Našli sme na Heureka.sk
Razer RZ19-03450100-R3M1
Razer RZ19-03450100-R3M1
1 199 - 2 293 Sk
Nájdených 6 záznamov (zobrazujem 1 až 6)
Cena vrátane DPH
Razer Seiren Mini - Razer RZ19-03450100-R3M1
Technické špecifikácieVzorkovacia frekvencia: min 44.1 kHz / max. 48 kHzPrenosová rýchlosť: 16 bitovKondenzátor: 14 mm kapsuleFrekvenčná odozva: 20 Hz - 20 kHzPožadovaný výkon: 5 V 500 mA (USB)Citlivosť: 17.8 mV/Pa (pri 1 kHz)Max SPL: 110 dB (THD > 1 % pri 1 kHz)Dizajn a konštrukciaUltrakompaktná ko...
94 recenzií
1 204 Sk
BDSHOP
Razer RZ19-03450100-R3M1
Razer RZ19-03450100-R3M1
Obchod overený zákazníkmi
30293 recenzií
Allegro.sk
Razer Seiren Mini (RZ19-03450100-R3M1)
207 recenzií
SURTEP, s.r.o
Razer Seiren Mini Barva: černá, RZ19-03450100-R3M1
Speficikace - Kondenzátorový mikrofon určený pro streaming - Supercardioidní snímání pro snižování šumu v pozadí - Vestavěný nárazový držák pro tlumení vibrací Mikrofon - Požadovaný výkon / spotřeba: 5V 500mA - Vzorkovací frekvence: min 44.1kHz / max 48kHz - Bit rate: 16bit - Kapsle: Ø14 mm ...