Ryobi RMS18190-0
Zoradiť výsledky:
Cena
Našli sme na Heureka.sk
Ryobi RMS18190-0
Ryobi RMS18190-0
7 083 - 11 365 Sk
Nájdených 6 záznamov (zobrazujem 1 až 6)
Cena vrátane DPH
Ryobi RMS18190-0 18V OnePlus™ pokosová píla s posuvom
- 18V One Plus ™ pokosová píla s posuvom, priemer kotúča 190 mm - Priemer hriadeľa 30 mm - Maximálna rezná kapacita pri 90° 45mm x 250mm - 1x TCT 40z kotúč, postranné držadlá - 1x svorka, kľúčové vrecko
Obchod overený zákazníkmi
115 recenzií
9 339 Sk
DM náradie
Pokosová píla Ryobi RMS18190 -0 bez aku (5133005502)
Obchod overený zákazníkmi
810 recenzií
BScom s.r.o.
Ryobi RMS18190-0
Ryobi RMS18190-0
137975 recenzií
Alza.sk
Ryobi RMS18190-140G 18V OnePlus™ pokosová píla s posuvom
- 18V One Plus ™ pokosová píla s posuvom, priemer kotúča 190 mm - Priemer hriadeľa 30 mm - Maximálna rezná kapacita pri 90° 45mm x 250mm - Rýchlosť až 3600ot./min - 1x TCT 40z kotúč, postranné držadlá - 1 kľúč, 1x 4.0 Ah akumulátor a nabíjačka
115 recenzií
DM náradie
RYOBI 18V ONE+™ 190 mm pokosová píla s posuvom - RMS18190-0 5133005502
18V One Plus ™ pokosová píla s posuvem, priemer kotúče 190 mm, priemer hřídle 30 mm, maximální řezná kapacita při 90° 45mm x 250mm, 1x TCT 40z kotúč, postranní držadla, 1x svorka, prachový sáčok, kľúč, bez akumulátoru a nabíjačky
ROLTA MAX s.r.o.
RYOBI 18V ONE+™ 190 mm pokosová píla s posuvom - RMS18190-140G 5133005503
18V One Plus ™ pokosová píla s posuvem, priemer kotúče 190 mm, priemer hřídle 30 mm, maximální řezná kapacita při 90° 45mm x 250mm, rýchlosť až 3600ot./min, 1x TCT 40z kotúč, postranní držadla, 1x svorka, prachový sáčok, kľúč, 1x 4.0 Ah akumulátor a nabíjačka