Srovnánícen.cz - Porovnanie cien

SRAM GX

Zoradiť výsledky:
Cena

Našli sme na Heureka.sk

Sram GX Eagle DUB

Sram GX Eagle DUB

118,95 - 171,99 €
3 583 - 5 181 Sk
SRAM GX Type 2.1

SRAM GX Type 2.1

62,43 - 82,99 €
1 881 - 2 500 Sk
Sram GX Trigger

Sram GX Trigger

67,99 - 111,95 €
2 048 - 3 373 Sk
SRAM GX Eagle

SRAM GX Eagle

98,01 - 149,00 €
2 953 - 4 489 Sk
Nájdených viac ako 1000 záznamov (zobrazujem 61 až 80)
Cena vrátane DPH
Kliky SRAM GX Eagle Q174 CL55 DUB MTB Wide 175mm Dark Polar 2-guards 32z T-Type 00.6118.635.000

Kliky SRAM GX Eagle Q174 CL55 DUB MTB Wide 175mm Dark Polar 2-guards 32z T-Type 00.6118.635.000

Kľuky SRAM GX Eagle Q174 CL55 DUB MTB Wide 175mm Dark Polar 2-guards 32t T-Type (stredová zložka NIE JE súčasťou balenia)

Obchod overený zákazníkmi

2022 recenzií

144,51 €
4 354 Sk

T.S.BOHEMIA a.s.

Sram GX Eagle 12 rychlostí 10-52z

Sram GX Eagle 12 rychlostí 10-52z

SRAM GX Eagle Lunar 52 - 12 rýchl. 00.7518.137.000

Obchod overený zákazníkmi

2022 recenzií

98,01 €
2 953 Sk

T.S.BOHEMIA a.s.

MTB Kazeta SRAM GX Eagle Lunar XG-1275 10-52z 12speed

MTB Kazeta SRAM GX Eagle Lunar XG-1275 10-52z 12speed

MTB Kazeta SRAM GX Eagle Lunar XG-1275 10-52z 12speed Kazeta XG-1275 je neoddeliteľnou súčasťou systému pohonu SRAM Eagle™. BEZ KOMPROMISOV. - Technológia FULL PIN™ využíva jedenásť ľahkých pastorkov z lisovanej ocele a jeden hliníkový 52 zubový pastorok, ktoré sú spojené pomocou vysokopevnostných...

Obchod overený zákazníkmi

713 recenzií

171,90 €
5 179 Sk

GRAVITY-shop.sk

Sram GX Trigger, sada radenia - 2x10 rýchl. - čierna

Sram GX Trigger, sada radenia - 2x10 rýchl. - čierna

Sram GX Trigger Radenie 2x10 | Presnosť a Výkon pre MTB Sada radenia Sram GX Trigger 2x10 v elegantnom čiernom prevedení je navrhnutá pre náročných cyklistov, ktorí hľadajú bezkonkurenčnú spoľahlivosť a presnosť na každej jazde. Tento trigger shifter je ideálnou voľbou pre horské bicykle, kde ocení...

Obchod overený zákazníkmi

192 recenzií

90,99 €
2 741 Sk

Bajky.sk

Sram GX, prehadzovačka - 2x11 rýchl. - stredné ramienko - červená

Sram GX, prehadzovačka - 2x11 rýchl. - stredné ramienko - červená

Sram GX 2x11 Prehadzovačka - Spoľahlivý Výkon pre Vašu Jazdu Predstavujeme prehadzovačku Sram GX 2x11 so stredným ramienkom v atraktívnej červenej farbe, ktorá je navrhnutá pre cyklistov hľadajúcich spoľahlivosť a precízne radenie v náročných podmienkach. Táto robustná komponenta je ideálna pre sys...

Obchod overený zákazníkmi

192 recenzií

152,99 €
4 609 Sk

Bajky.sk

Sram GX, prehadzovačka - 2x11 rýchl. - stredné ramienko - čierna

Sram GX, prehadzovačka - 2x11 rýchl. - stredné ramienko - čierna

Sram GX 2x11 Prehadzovačka Stredné Ramienko – Presné Radenie pre MTB Objavte bezkonkurenčný výkon prehadzovačky Sram GX 2x11 s stredným ramienkom, navrhnutú pre náročných MTB jazdcov. Táto čierna prehadzovačka je optimalizovaná pre systémy s dvojprevodníkom a 11 rýchlosťami, čím zaručuje plynulé a s...

Obchod overený zákazníkmi

192 recenzií

152,99 €
4 609 Sk

Bajky.sk

MTB Kľuky SRAM GX Eagle DUB 32z. BOOST Lunar Dĺžka: 175mm

MTB Kľuky SRAM GX Eagle DUB 32z. BOOST Lunar Dĺžka: 175mm

MTB Kľuky SRAM GX Eagle DUB 32z. BOOST Lunar Niektorí bikeri testujú svoje limity viac než iní. Pre nich sú tu kľuky GX Eagle DUB, najlepšie hliníkové kľuky od SRAM, s ktorými sa nemusia báť dať do všetkých svojich jázd maximum. Kľuky sú vybavené prevodníkom s osvedčeným profilom zubov X-SYNC 2 pre...

Obchod overený zákazníkmi

713 recenzií

132,90 €
4 004 Sk

GRAVITY-shop.sk

Sram GX Type 2.1, prehadzovačka - 10 rýchl. - stredné ramienko - čierna

Sram GX Type 2.1, prehadzovačka - 10 rýchl. - stredné ramienko - čierna

Sram GX Type 2.1 Prehadzovačka 10-rýchl. – Spoľahlivé Radenie pre Vaše Cyklotrasy Objavte bezkonkurenčnú spoľahlivosť a presnosť s prehadzovačkou Sram GX Type 2.1, navrhnutou pre 10-rýchlostné systémy. Táto robustná komponenta je ideálnou voľbou pre jazdcov, ktorí hľadajú výkon a odolnosť na trailo...

Obchod overený zákazníkmi

192 recenzií

82,99 €
2 500 Sk

Bajky.sk

Pohon Sram GX AXS Eagle TRANSMISSION 170 mm

Pohon Sram GX AXS Eagle TRANSMISSION 170 mm

Skupina Sram GX Eagle AXS Transmission 1x12rz 170 mmOpis Skupina Sram GX Eagle AXS Transmission 1x12rz 170 mm - Sram kľuka: GX Eagle Transmission 32T 170 mm DUB - Sram kazeta: GX Eagle Transmission XS-1275 10-52T 12rz - Sram reťaz: GX Eagle Transmission Flattop 12rz 126 článkov - Sram zadná pre...

Obchod overený zákazníkmi

31350 recenzií

967,05 €
29 133 Sk

Allegro.sk

Sram GX Eagle eMTB Transmission AXS (T-Type), sada komponentov - 104 BCD

Sram GX Eagle eMTB Transmission AXS (T-Type), sada komponentov - 104 BCD

Obchod overený zákazníkmi

192 recenzií

1 149,99 €
34 645 Sk

Bajky.sk

SRAM GX AXS Transmission DUB Wide sada, 1x12, 170 mm, 32T, 10-52T

SRAM GX AXS Transmission DUB Wide sada, 1x12, 170 mm, 32T, 10-52T

SRAM GX AXS Transmission DUB Wide sada Moderný jednoprevodníkový pohon navrhnutý pre jazdcov, ktorí potrebujú spoľahlivý, presný a odolný systém na celodenné využitie. Postavený na technológii Eagle Transmission umožňuje plynulé radenie aj pri vysokom zaťažení a je pripravený zvládnuť nároky trailov...

Obchod overený zákazníkmi

14189 recenzií

1 049,00 €
31 602 Sk

MTBIKER shop

SRAM GX T-Type Eagle AXS prehadzovačka, 12-kolo

SRAM GX T-Type Eagle AXS prehadzovačka, 12-kolo

SRAM GX T-Type Eagle AXS prehadzovačka Úplne nová prehadzovačka Sram GX Eagle Transmission zásadne mení vzťah medzi kazetou a prehadzovačkou . Prehadzovačka typu T je navrhnutá ako integrovaný, vzájomne nezávislý radiaci systém , ktorý sa montuje na os zadného kolesa a priamo sa dotýka kazety pomoco...

Obchod overený zákazníkmi

14189 recenzií

369,00 €
11 116 Sk

MTBIKER shop

Náhradné ramienko SRAM GX T-Type AXS

Náhradné ramienko SRAM GX T-Type AXS

Náhradné kompletné vodítko (vnútorné a vonkajšie) s tlmením a kladkami pre GX Eagle AXS T-Type.

Obchod overený zákazníkmi

14189 recenzií

119,00 €
3 585 Sk

MTBIKER shop

Sada SRAM GX T-Type Eagle E-MTB Bosch Transmission AXS, délka klik 160mm 00.7918.282.002

Sada SRAM GX T-Type Eagle E-MTB Bosch Transmission AXS, délka klik 160mm 00.7918.282.002

Obchod overený zákazníkmi

2022 recenzií

1 172,07 €
35 310 Sk

T.S.BOHEMIA a.s.

MTB Kľuky SRAM GX Eagle DUB 32z Super BOOST+ Lunar Dĺžka: 175mm

MTB Kľuky SRAM GX Eagle DUB 32z Super BOOST+ Lunar Dĺžka: 175mm

MTB Kľuky SRAM GX Eagle DUB 32z Super BOOST+ Lunar Niektorí bikeri testujú svoje limity viac než iní. Pre nich sú tu kľuky GX Eagle DUB, najlepšie hliníkové kľuky od SRAM, s ktorými sa nemusia báť dať do všetkých svojich jázd maximum. Kľuky sú vybavené prevodníkom s osvedčeným profilom zubov X-SYNC...

Obchod overený zákazníkmi

713 recenzií

132,90 €
4 004 Sk

GRAVITY-shop.sk

Přehazovačka SRAM GX Type 2.1, 10rychl., střední vodítko, černá 00.7518.080.001

Přehazovačka SRAM GX Type 2.1, 10rychl., střední vodítko, černá 00.7518.080.001

Obchod overený zákazníkmi

2022 recenzií

62,43 €
1 881 Sk

T.S.BOHEMIA a.s.

Sram GX Eagle DUB Sada: Špičkový Výkon pre Agresívny MTB Pozdvihnite svoje horské bicyklovanie na novú úroveň so sadou komponentov Sram GX Eagle DUB. Táto kompletná sada je navrhnutá pre jazdcov, ktor

Sram GX Eagle DUB Sada: Špičkový Výkon pre Agresívny MTB Pozdvihnite svoje horské bicyklovanie na novú úroveň so sadou komponentov Sram GX Eagle DUB. Táto kompletná sada je navrhnutá pre jazdcov, ktor

SRAM GX Eagle DUB – Kompletná 12-rýchlostná sada (Lunar) Pripravená na všetko, čo vám traily postavia do cesty. Sada SRAM GX Eagle DUB je synonymom pre spoľahlivosť v horskej cyklistike. Či už staviate nový enduro špeciál alebo vylepšujete svoj trailový bike, GX Eagle vám poskytne precíznosť radeni...

Obchod overený zákazníkmi

192 recenzií

498,99 €
15 033 Sk

Bajky.sk

Sram GX, prehadzovačka - 2x11 rýchl. - dlhé ramienko - červená

Sram GX, prehadzovačka - 2x11 rýchl. - dlhé ramienko - červená

Sram GX 2x11 Prehadzovačka – Výkon a Štýl pre Váš Bicykel Objavte prehadzovačku Sram GX 2x11 s dlhým ramienkom, ktorá prináša bezkonkurenčnú spoľahlivosť a presnosť radenia. Vďaka robustnej konštrukcii a atraktívnej červenej farbe je ideálnou voľbou pre náročných MTB cyklistov, ktorí očakávajú od sv...

Obchod overený zákazníkmi

192 recenzií

152,99 €
4 609 Sk

Bajky.sk

Sram GX Eagle AXS, súprava na upgrade - s ovládačom POD

Sram GX Eagle AXS, súprava na upgrade - s ovládačom POD

Sram GX Eagle AXS Upgrade Súprava s POD Ovládačom – Bezdrôtová Sloboda na Traile Premeňte svoj horský bicykel na špičkový stroj s bezdrôtovým radením Sram GX Eagle AXS. Táto kompletná upgrade súprava vám otvára dvere do sveta precízneho, spoľahlivého a intuitívneho radenia, ktoré zvládne akýkoľvek t...

Obchod overený zákazníkmi

192 recenzií

485,99 €
14 641 Sk

Bajky.sk

SRAM GX Eagle XG-1275 kazeta, 12-kolo 10-50T

SRAM GX Eagle XG-1275 kazeta, 12-kolo 10-50T

SRAM GX Eagle XG-1275 kazeta S kazetou XG-1275 , s rozsahom 10 až 50 zubov môžete vyraziť skutočne kamkoľvek a vždy nájdete ten správny prevod. Dostatočne rýchly na rovinkách . Istý vo výjazdoch . Technológia Eagle ™ je jediným systémom radenia 1x, ktorý vám dáva úplnú slobodu.

Obchod overený zákazníkmi

14189 recenzií

179,00 €
5 393 Sk

MTBIKER shop

« Předchozí 1 2 3 4 5 650 Další »

Nájdených viac ako 1000 výsledkov

Služby pre obchody | Wapová verzia | Srovnanicen.cz | Nastavenie súhlasu | Kontaktné údaje

Copyright 2000 - 2026 Heureka Group a.s.