Shimano SLX RD-M7100-SGS
Zoradiť výsledky:
Cena
Našli sme na Heureka.sk
Shimano SLX RD-M7100-SGS
Shimano SLX RD-M7100-SGS
1 262 - 1 687 Sk
Shimano SLX RD-M7100
Shimano SLX RD-M7100
1 512 - 1 978 Sk
Shimano SLX M7100
Shimano SLX M7100
Nájdených 205 záznamov (zobrazujem 101 až 120)
Cena vrátane DPH
Karbonové kolo ROZZO PEAK LTD petrolej/slonová kost 2026 Podkarta: 21
Rozzo Peak LTD „Karbonový hardtail s duší závodníka. Lehkost, tuhost a přesné ovládání." 12,7 kg ⚙️ Shimano SLX 12sp RockShox Judy 29" ⚖️ 12,7 kg Velikost 19" ⚙️ 1x12 Shimano SLX 100 mm RockShox Judy Hydraulika Shimano MT410 Karbon Toray T700/T8900 ⚙️ SLX 12sp 11-51T Judy Silver...
41 recenzií
Moolbike
GHOST E-Teru Pro Storm Grey/Chilly White Glossy - M (170-182cm) 2026
Obchod overený zákazníkmi
942 recenzií
ShopBike
Šport a turistika
GHOST E-Teru Pro Old Copper/Darkened Steel Glossy - M
22 Bikes
Šport a turistika
CUBE Nuroad C:62 EX oldgrey´n´prism 2026
Rám Nuroad C:62 stavia na všetkom, čo vieme o karbónových rámoch, a prebalil to do podoby ideálnej pre gravel. Pohodlne tam zmestíš plášte až do 50 mm (45 mm s blatníkmi). Integrovaná objímka sedla a polo-integrované vedenie káblov podčiarkujú elegantný, prirodzený dizajn rámu. Vidlica C:62® má dve ...
Obchod overený zákazníkmi
356 recenzií
Bike Union
Apache Quruk MTB FS 29
Apache Quruk MTB FS 29" Bosch SX 400 Wh S
Benefity Lehké sportovní celoodpružené elektrokolo se zdvihem 120 mm. Minimalistický motor BOSCH SX se Smart systémem. Přehledný barevný grip displej BOSCH Purion 400. Lehká baterie BOSCH CompactTube 400 Wh. Vzduchová vidlice a tlumič od ROCH SHOX. Účinné hydraulické 4-pístkové brzdy SHIMANO. Spoleh...
www.jizdnikola.net
Kazeta Garbaruk - Shimano MS 10-52T Farba: Čierna, Počet zubov: 10-52T
18 recenzií
EliteBiker
Cube Nuroad SLX molotov'n'black Veľkosť: L
Rám rám Aluminium 6061 T6 Superlite, Internal Cable Routing, Integrated Seat Post Clamp, Flat Mount Disc, Fender & Rack Option, 12x142mm, UDH™   veľkosti XS, S, M, L, XL, XXL Pevná vidlica CUBE C:62® Technology, 1 1/8" - 1 1/2" Tapered, Integrated Cable Routing, Flat Mount Disc, Fender & Lowr...
TM Sport
Cube Nuroad SLX molotov'n'black Veľkosť: XXL
TM Sport
STEVENS E-MAVERICK AM 7.4.3 OLIVOVÁ vel.R2
www.jizdnikola.net
Shimano SLX RD-M7100 12-speed SGS, zadná prehadzovačka, OEM balenie
163 recenzií
MTBstupák.sk
SCOTT CONTESSA SCALE 930 Veľkosti bicykla: S
- RÁM Scale Alloy 6061 Custom Butted Tubing Syncros Cable Integration System / Tapered Headtube BB92 / UDH Interface / 12x148mm with 55mm Chainline - VIDLICE RockShox Judy Silver TK Solo Air 15x110mm QR axle / 42mm offset / Tapered Steerer Reb. Adj. / Lockout / 100mm travel - OVLÁDACÍ SYSTÉM SC...
rivia.sk
Přehazovačka Shimano SLX RD-M7100 SGS
SportaBike.cz
SHIMANO Prehadzovačka SLX M7100 1x12-k. čierna super dlhé ramienko Shadow+
93 recenzií
MTB Rival
Gravel elektrokolo CUBE NUROAD HYBRID C:62 RACE 400X 2025 S-50 cm
MOTOR BOSCH Performance Line SX (55 Nm) Cruise (250 W), Max (600 W), SMART System BATERIE BOSCH Compact Tube 400 DISPLAY BOSCH System Controller OVLADAČ Mini Remote NABÍJEČKA BOSCH 4A RÁM C:62® Advanced Twin Mold, Gravel Endurance Geometry, Advanced Internal Cable Routing, Flat Mount Disc, Fender/Ra...
Kazeta Garbaruk - Shimano MS 10-52T Farba: Oranžová, Počet zubov: 10-52T
18 recenzií
EliteBiker
Prehadzovačka Shimano SLX RD-M7100 12-kolo
836 recenzií
SooF
Scott SPARK RC Team Black L 19
Rám: Spark RC Carbon HMF Integrated Suspension Technology Flex Pivot / Adjustable head angle Syncros Cable Integration System BB92 / UDH Interface / 12x148mm with 55mm Chainline Vidlica: FOX 34 SC Float Performance Air Grip 3-Modes / Kabolt 15x110mm axle / 44mm offset / tapered steerer Reb. Adj. / ...