Shimano SLX RD-M7100-SGS
Zoradiť výsledky:
Cena
Našli sme na Heureka.sk
Shimano SLX RD-M7100-SGS
Shimano SLX RD-M7100-SGS
1 262 - 1 672 Sk
Shimano SLX RD-M7100
Shimano SLX RD-M7100
1 512 - 1 978 Sk
Shimano SLX M7100
Shimano SLX M7100
Nájdených 206 záznamov (zobrazujem 81 až 100)
Cena vrátane DPH
Kazeta Garbaruk - Shimano MS 10-52T Farba: Fialová, Počet zubov: 10-52T
Obchod overený zákazníkmi
18 recenzií
EliteBiker
Shimano SLX RD-M7100 12-speed SGS, zadná prehadzovačka
Obchod overený zákazníkmi
163 recenzií
MTBstupák.sk
Pánské horské kolo ROZZO PEAK 20 2025 Podkarta: 21
- Rám: Rozzo Boost karbon Toray T700/T8900, 12x148mm - Vidlice: RS Judy Silver TK R 29" 15x110mm - Systém tlumení: vzduch/olej - Hlavové složení: FSA 28.6x42-52x39.8 - Přehazovačka: Shimano SLX RD-M7100 SGS 12 rychlostí - Řazení: Shimano SLX SL-M7100 12 rychlostí - Brzdy: Shimano Deore BR-M610...
41 recenzií
Moolbike
Apache Gila Bosch SX 650 Wh (M) PowerMore 2025
Kupsikola.cz
STEVENS 2024/23 COLORADO 401 GEN.1 29 PÍSKOVO/ČERNÁ vel. 22
Sportovnidum.cz
Gravel kolo Cube NUROAD C:62 EX oldgrey´n´prism 2026 S
Rám C:62® Advanced Twin Mold Technology, Internal Cable Routing, Integrated Seat Post Clamp, Flat Mount Disc, Fender/Rack & Kickstand Option, 12x142mm, UDH™ Velikost XS, S, M, L, XL Pevná vidlice CUBE C:62® Technology, 1 1/8" - 1 1/2" Tapered, Integrated Cable Routing, Flat Mount Disc, Fender & Lowr...
www.jizdnikola.net
Karbonové kolo ROZZO PEAK LTD petrolej/slonová kost 2026 Podkarta: 19
Rozzo Peak LTD „Karbonový hardtail s duší závodníka. Lehkost, tuhost a přesné ovládání." 12,7 kg ⚙️ Shimano SLX 12sp RockShox Judy 29" ⚖️ 12,7 kg Velikost 19" ⚙️ 1x12 Shimano SLX 100 mm RockShox Judy Hydraulika Shimano MT410 Karbon Toray T700/T8900 ⚙️ SLX 12sp 11-51T Judy Silver...
41 recenzií
Moolbike
SCOTT SCALE 965 GREEN Orientačné hodnoty veľkosti bicykla podľa výšky: M (169-180) cm
- RÁM Scale Alloy 6061 Custom Butted Tubing Syncros Cable Integration System / Tapered Headtube BB92 / UDH Interface / 12x148mm with 55mm Chainline - VIDLICE RockShox Judy Silver TK Solo Air 15x110mm QR axle / 42mm offset / Tapered Steerer Reb. Adj. / Lockout / 100mm travel - OVLÁDACÍ SYSTÉM SC...
rivia.sk
Karbonové kolo ROZZO 26 PEAK LTD JUDY červená/bílá 2026 Podkarta: 21
Šport a turistika
SHIMANO Prehadzovačka SLX M7100 1x12-k. čierna super dlhé ramienko Shadow+
93 recenzií
MTB Rival
Šport a turistika
Gravel elektrokolo CUBE NUROAD HYBRID C:62 RACE 400X 2025 S-50 cm
MOTOR BOSCH Performance Line SX (55 Nm) Cruise (250 W), Max (600 W), SMART System BATERIE BOSCH Compact Tube 400 DISPLAY BOSCH System Controller OVLADAČ Mini Remote NABÍJEČKA BOSCH 4A RÁM C:62® Advanced Twin Mold, Gravel Endurance Geometry, Advanced Internal Cable Routing, Flat Mount Disc, Fender/Ra...
www.jizdnikola.net
SCOTT CONTESSA SCALE 930 Veľkosti bicykla: S
rivia.sk
elektrokolo APACHE Gila Bosch SX 400 Wh (L) *
GTstore.cz
Kompletní sada Shimano SLX M7100 1x12 170 mm, 34z