Srovnánícen.cz - Porovnanie cien

Singing Rock Technic

Zoradiť výsledky:
Cena

Našli sme na Heureka.sk

Singing Rock Technic

Singing Rock Technic

100,31 - 368,60 €
3 022 - 11 104 Sk
Singing Rock TECHNIC standard

Singing Rock TECHNIC standard

100,12 - 137,90 €
3 016 - 4 154 Sk
Singing rock TECHNIC ANSI STANDARD

Singing rock TECHNIC ANSI STANDARD

120,97 - 149,00 €
3 644 - 4 489 Sk
Singing rock TECHNIC SPEED

Singing rock TECHNIC SPEED

169,09 - 209,00 €
5 094 - 6 296 Sk
Nájdených 114 záznamov (zobrazujem 61 až 80)
Cena vrátane DPH
Pracovný postroj Singing Rock Technic - S

Pracovný postroj Singing Rock Technic - S

Celotelový úväzok Singing Rock Technic pre zachytenie pádu a polohovanie je skvelý na rôzne druhy výškových prác.

4824 recenzií

114,39 €
3 446 Sk

Adam Sport

Pracovný úväzok Singing Rock Technic Ansi Standard

Pracovný úväzok Singing Rock Technic Ansi Standard

Plne nastaviteľný celotelový postroj na prístup po lane, polohovanie pracovníka a zachytenie pádu so sponami Easy-lock, oceľovými komponentmi, indikátorom pádu a slučkami spojky. Postroj je certifikovaný podľa najnovších amerických noriem ANSI Z359.11-2021 a NFPA 1983 triedy III. Ergonomické a odním...

32 recenzií

153,13 €
4 613 Sk

Lezec-shop.cz

Pracovný úväzok Singing Rock Technic

Pracovný úväzok Singing Rock Technic

Plne nastaviteľný celotelový úväzok pre polohovanie pracovníka a zachytenie pádu s easy-lock sponami. - predný nadväzovací bod pre pripojenie zlaňovacích pomôcok alebo polohovanie (EN 813, EN 35 LI>_x LI>postranný bod na polohovanie s možnosťou nastavenia polohy (EN 358) - predné a zadné naväzovac...

32 recenzií

141,35 €
4 258 Sk

Lezec-shop.cz

Celotelový pracovný postroj Singing Rock Technic S ANSI Speed

Celotelový pracovný postroj Singing Rock Technic S ANSI Speed

Singing Rock Technic - jednoduchý postroj pre výškové práce za výhodnú cenu Základný celotelový postroj pre prácu vo výške za veľmi výhodnú cenu.  Typ OOPP: EN 361 - Celotelové postroje na zachytenie pádu, EN 813 - Sedacie postroje, EN 358 - Polohovacie postroje, ANSI Z359.11-2021, NFPA 1983 Class ...

Obchod overený zákazníkmi

215 recenzií

208,00 €
6 266 Sk

Dovysky.sk

Singing rock TECHNIC ANSI STANDARD

Singing rock TECHNIC ANSI STANDARD

TECHNIC ANSI standard / W0103BB Plně nastavitelný celotělový úvazek pro lanový přístup, polohování pracovníka a zachycení pádu s Easy-lock sponami, ocelovými komponenty, indikátorem pádu a odkládacími oky na háky. postroj je certifikován dle nejnovějších amerických standardů ANSI Z359.11-2021 a NF...

7 recenzií

140,40 €
4 230 Sk

worksafety.cz

Singing Rock TECHNIC STANDARD postroj

Singing Rock TECHNIC STANDARD postroj

Plne nastaviteľný celotelový postroj Technic Standard značky Singing Work so sponami Easy-lock.

Obchod overený zákazníkmi

329 recenzií

119,51 €
3 600 Sk

Trekland

Singing rock TECHNIC ANSI STANDARD

Singing rock TECHNIC ANSI STANDARD

TECHNIC ANSI standard / W0103BB Plně nastavitelný celotělový úvazek pro lanový přístup, polohování pracovníka a zachycení pádu s Easy-lock sponami, ocelovými komponenty, indikátorem pádu a odkládacími oky na háky. postroj je certifikován dle nejnovějších amerických standardů ANSI Z359.11-2021 a NF...

7 recenzií

140,40 €
4 230 Sk

worksafety.cz

Celotelový pracovný postroj Singing Rock Technic S ANSI Standard

Celotelový pracovný postroj Singing Rock Technic S ANSI Standard

Singing Rock Technic - jednoduchý postroj pre výškové práce za výhodnú cenu Základný celotelový postroj pre prácu vo výške za veľmi výhodnú cenu.  Typ OOPP: EN 361 - Celotelové postroje na zachytenie pádu, EN 813 - Sedacie postroje, EN 358 - Polohovacie postroje, ANSI Z359.11-2021, NFPA 1983 Class ...

Obchod overený zákazníkmi

215 recenzií

140,00 €
4 218 Sk

Dovysky.sk

Singing rock TECHNIC ANSI SPEED

Singing rock TECHNIC ANSI SPEED

TECHNIC ANSI standard / W0103BB Plně nastavitelný celotělový úvazek pro lanový přístup, polohování pracovníka a zachycení pádu s Easy-lock sponami, ocelovými komponenty, indikátorem pádu a odkládacími oky na háky. postroj je certifikován dle nejnovějších amerických standardů ANSI Z359.11-2021 a NF...

7 recenzií

208,80 €
6 290 Sk

worksafety.cz

Celotelový pracovný postroj Singing Rock Technic M - L Speed

Celotelový pracovný postroj Singing Rock Technic M - L Speed

Singing Rock Technic - jednoduchý postroj pre výškové práce za výhodnú cenu Základný celotelový postroj pre prácu vo výške za veľmi výhodnú cenu.  Typ OOPP: EN 361 - Celotelové postroje na zachytenie pádu, EN 813 - Sedacie postroje, EN 358 - Polohovacie postroje, ANSI Z359.11-2021, NFPA 1983 Class ...

Obchod overený zákazníkmi

215 recenzií

193,00 €
5 814 Sk

Dovysky.sk

Postroj Singing Rock TECHNIC STANDARD Možnosť: XL

Postroj Singing Rock TECHNIC STANDARD Možnosť: XL

TECHNIC štandard / W0063BB Plne nastaviteľný celotelový postroj na lanový prístup, polohovanie pracovníka a zachytenie pádu s Easy-lock a oceľovými komponentmi. - predný naväzovací bod pre pripojenie zlaňovacích pomôcok alebo polohovanie (EN 813, EN 358) - oceľové bočné polohovacie body s nastav...

Obchod overený zákazníkmi

22 recenzií

135,00 €
4 067 Sk

Fall Protection s.r.o.

Postroj Singing Rock TECHNIC SPEED Možnosť: S

Postroj Singing Rock TECHNIC SPEED Možnosť: S

TECHNIC štandard / W0063BB Plne nastaviteľný celotelový postroj na lanový prístup, polohovanie pracovníka a zachytenie pádu s Easy-lock a oceľovými komponentmi. - predný naväzovací bod pre pripojenie zlaňovacích pomôcok alebo polohovanie (EN 813, EN 358) - oceľové bočné polohovacie body s nastav...

Obchod overený zákazníkmi

22 recenzií

202,50 €
6 101 Sk

Fall Protection s.r.o.

Pracovný úväzok Singing Rock Technic Steel Speed

Pracovný úväzok Singing Rock Technic Steel Speed

Plne nastaviteľný celotelový úväzok pre polohovanie pracovníka a zachytenie pádu s easy-lock sponami. Variant úväzku TECHNIC so SPEED sponami a ocelovými komponentmi: SPEED umožňujú plynulé a rýchle nastavenie v najrýchlejšom čase as maximálnym komfortom tento úväzok je vyrobený v súlade s ameri...

32 recenzií

212,02 €
6 387 Sk

Lezec-shop.cz

Singing Rock LEŠENÁRSKY SET Veľkosť: S

Singing Rock LEŠENÁRSKY SET Veľkosť: S

SÚPRAVA LEŠENIA / M0021XX Zvýhodnená súprava určená pre pracovníkov, ktorí montujú lešenie alebo pracujú na priehradových konštrukciách. Umožňuje vám bezpečne sa dostať na pracovisko a umiestniť sa na prácu. Set obsahuje: - Štandard TECHNIC, postroj na pracovné polohovanie a zachytenie pádu - RE...

Obchod overený zákazníkmi

22 recenzií

432,54 €
13 031 Sk

Fall Protection s.r.o.

Singing Rock LEŠENÁRSKY SET Veľkosť: XL

Singing Rock LEŠENÁRSKY SET Veľkosť: XL

SÚPRAVA LEŠENIA / M0021XX Zvýhodnená súprava určená pre pracovníkov, ktorí montujú lešenie alebo pracujú na priehradových konštrukciách. Umožňuje vám bezpečne sa dostať na pracovisko a umiestniť sa na prácu. Set obsahuje: - Štandard TECHNIC, postroj na pracovné polohovanie a zachytenie pádu - RE...

Obchod overený zákazníkmi

22 recenzií

442,79 €
13 339 Sk

Fall Protection s.r.o.

postroj Singing Rock TECHNIC M/L Standard

postroj Singing Rock TECHNIC M/L Standard

najlacnejší pracovný postroj na polohovanie a zachytenie pádu v ponuke. Polstrovaný pás a nohavičky. Prevedenie STANDARD a SPEED, farba čierna.

117,40 €
3 537 Sk

bernosport.sk

Úväz Singing Rock Body II - XL/XXL

Úväz Singing Rock Body II - XL/XXL

Celotelový úväzok Singing Rock Technic pre zachytenie pádu a polohovanie je skvelý na rôzne druhy výškových prác.

4824 recenzií

83,90 €
2 528 Sk

Adam Sport

Celotelový pracovný postroj Singing Rock Technic XL Speed

Celotelový pracovný postroj Singing Rock Technic XL Speed

Singing Rock Technic - jednoduchý postroj pre výškové práce za výhodnú cenu Základný celotelový postroj pre prácu vo výške za veľmi výhodnú cenu.  Typ OOPP: EN 361 - Celotelové postroje na zachytenie pádu, EN 813 - Sedacie postroje, EN 358 - Polohovacie postroje, ANSI Z359.11-2021, NFPA 1983 Class ...

Obchod overený zákazníkmi

215 recenzií

193,00 €
5 814 Sk

Dovysky.sk

Pracovný úväzok Singing Rock Technic Steel Speed

Pracovný úväzok Singing Rock Technic Steel Speed

Plne nastaviteľný celotelový úväzok pre polohovanie pracovníka a zachytenie pádu s easy-lock sponami. Variant úväzku TECHNIC so SPEED sponami a ocelovými komponentmi: SPEED umožňujú plynulé a rýchle nastavenie v najrýchlejšom čase as maximálnym komfortom tento úväzok je vyrobený v súlade s ameri...

32 recenzií

212,02 €
6 387 Sk

Lezec-shop.cz

Singing Rock TECHNIC standard

Singing Rock TECHNIC standard

TECHNIC standard / W0063BB Plně nastavitelný celotělový úvazek pro lanový přístup, polohování pracovníka a zachycení pádu s Easy-lock sponami a ocelovými komponenty. přední navazovací bod pro připojení slaňovacích pomůcek nebo polohování (EN 813, EN 358) ocelové postranní body pro polohování s mož...

7 recenzií

129,60 €
3 904 Sk

worksafety.cz

« Předchozí 1 2 3 4 5 6 Další »

Nájdených 114 výsledkov

Služby pre obchody | Wapová verzia | Srovnanicen.cz | Nastavenie súhlasu | Kontaktné údaje

Copyright 2000 - 2026 Heureka Group a.s.