Solight DC64BW-PD20
Zoradiť výsledky:
Cena
Našli sme na Heureka.sk
Solight DC64BW-PD20
Solight DC64BW-PD20
834 - 1 262 Sk
Nájdených 13 záznamov (zobrazujem 1 až 13)
Cena vrátane DPH
Solight DC64BW-PD20
Solight DC64BW-PD20
výsuvné zásuvky USB s rýchlym nabíjaním bezdrôtová nabíjacia podložka v hornom kryte bezdrôtové nabíjanie Qi 15W USB-C (PD): 5,0 V/3,0 A, 9,0 V/2,22 A, 12,0 V/1,67 A, 20 W Power Delivery ...
Obchod overený zákazníkmi
1514 recenzií
834 Sk
PRAKTIS SK
Solight DC64BW-PD20
Solight DC64BW-PD20
- výsuvné zásuvky USB s rýchlym nabíjaním - bezdrôtová nabíjacia podložka v hornom kryte - wireless Qi 15W - USB-C (PD): 5,0 V/3,0 A, 9,0 V/2,22 A, 12,0 V/1,67 A, 20 W Power Delivery - USB-A (QC3.0): 5.0V/3.0A, 9.0V/2.0A, 12.0V/1.5A, 18W - pri súčasnom nabíjaní je celkový nabíjací výkon max. 24...
Obchod overený zákazníkmi
28 recenzií
1 156 Sk
sterix.cz
Solight DC64BW-PD20 Vstavaná výsuvná bezdrôtová nabíjačka 15W + USB A+C 20W PD, čierna
157 recenzií
LEDCO svietidlá
Zásuvka vysúvacia 1,5m USBA+USBC+Wireless Qi 15W SOLIGHT DC64BW-PD20 BLACK
Výsuvná rýchlonabíjacia USB A+C 20W PD zásuvka +bezdrôtová nabíjačka 15W, čierna.  AC/DC adaptér na DC 12V/2A, 24 W max. • 1,5 m prívodný kábel • priemer otvoru v stole: 60 mm
383 recenzií
esol.sk
Solight DC64BW-PD20
Solight DC64BW-PD20
P4You Shop
Solight DC64BW-PD20, USB A+C 20W PD+ Wireless 15W výsuvná nabíjačka, čierna DC64BW-PD20
16959 recenzií
974 Sk
Datacomp.sk
Solight DC64BW-PD20
Solight DC64BW-PD20
Výsuvné USB zásuvky s rýchlym nabíjaním. Bezdrôtová nabíjacia podložka v hornej časti krytu. Wireless Qi 15W. USB-C (PD): 5.0V/3.0A, 9.0V/2.22A, 12.0V/1.67A, 20W Power Delivery. USB-A (QC3.0): 5.0V/3.0A, 9.0V/2.0A, 12.0V/1.5A, 18W. Pri súčasnom nabíjaní je súčet nabíjacieho výkonu max. 24W (USB bez ...
Rent.sk
Solight DC64BW-PD20
Solight DC64BW-PD20
Svet-svietidiel.sk
Solight DC64BW-PD20
Solight DC64BW-PD20
49 recenzií
Nakupim.sk
Solight DC64BW-PD20 bezdrôtová výsuvná nabíjačka, čierna
Bezdrôtová 15W + USB A+C 20W PD výsuvná nabíjačka, čierna
4 recenzií
DataElCom
Solight bezdrátová 15W + USB A+C 20W PD výsuvná nabíječka, černá DC64BW-PD20
výsuvné USB zásuvky s rychlým nabíjením bezdrátová nabíjecí podložka ve vrchním krytu wireless Qi 15W USB-C (PD): 5.0V/3.0A, 9.0V/2.22A, 12.0V/1.67A, 20W Power Delivery USB-A (QC3.0): 5.0V/3.0A, 9.0V/2.0A, 12.0V/1.5A, 18W při současném nabíjení je
JSComputers.sk
Solight bezdrátová 15W + USB A+C 20W PD výsuvná nabíječka, černá
16 recenzií
jirno.cz