Stagg SSP6SS15
Zoradiť výsledky:
Cena
Našli sme na Heureka.sk
Stagg SSP6SS15
Stagg SSP6SS15
328 - 463 Sk
Nájdených 5 záznamov (zobrazujem 1 až 5)
Cena vrátane DPH
Stagg SSP6SS15
Stagg SSP6SS15
Štandardný reproduktorový kábel Speakon/Speakon, prierez vodiča 2x 1, 5 mm2, priemer kábla 8 mm, dĺžka kábla 6 m.
Obchod overený zákazníkmi
4277 recenzií
337 Sk
MADER
Stagg SSP6SS15, reproduktorový kabel 2x 1,5 mm, 6 m
Standardní reproduktorový kabel Speakon/Speakon, průřez vodiče 2x 1, 5 mm2, průměr kabelu 8 mm, délka kabelu 6 m.Průřez vodiče: 2 x 1,5 mm2 Průměr: 8 mm Délka: 6 m
17 recenzií
452 Sk
Shop HDT
Audio kábel Stagg SSP6SS15 (SSP6SS15)
Obchod overený zákazníkmi
810 recenzií
463 Sk
BScom s.r.o.
Stagg SSP6SS15
Stagg SSP6SS15
\nStandardní reproduktorový kabel Speakon/Speakon, průřez vodiče 2x 1, 5 mm2, průměr kabelu 8 mm, délka kabelu 6 m.Průřez vodiče: 2 x 1,5 mm2\nPrůměr: 8 mm\nDélka: 6 m\n
35246 recenzií
328 Sk
MegaKnihy.sk
Stagg SSP6SS15, reproduktorový kabel Speakon - Speakon zástrčka, 6m
Standardní reproduktorový kabel, speakon zástrčka/speakon zástrčka 2 x 1,5 mm2. Průměr kabelu 6 mm, délka 6 m, barva černá. - Type: Speaker cable - Connectors: SPK / SPK - Core thickness: 2 x 1.5 mm2 - Diameter: 8 mm (0.3´´) - Legal aspect: Compliant with the RoHS directive - American Wire Gau...