Stanley SM1800-QS
Zoradiť výsledky:
Cena
Našli sme na Heureka.sk
Stanley SM1800-QS
Stanley SM1800-QS
8 104 - 10 062 Sk
Nájdených 5 záznamov (zobrazujem 1 až 5)
Cena vrátane DPH
Stanley SM1800-QS Pokosová pila 1800 W / 254 mm
Technické údaje   Silné stránky a užitek   Výkonný motor 1800 W – umožňuje rychlé a precizní řezy v řadě materiálů. Velký průměr kotouče 254 mm – zajišťuje větší hloubku a šířku řezu. Rychlost bez zatížení až ~4800 ot./min – špičková efektivita řezu. Stabilní konstrukce s podélným vedením – lepší p...
Obchod overený zákazníkmi
394 recenzií
8 527 Sk
Exkalibr.sk
Stanley Náradie - Pokosová píla 254 mm, s pojazdom, 1800 W SM1800-QS
STANLEY Pokosová píla s pojazdom, 254 mm, 1800 W Ľavý a pravý náklon Hĺbkový doraz Dĺžkové zarážky LED premietnutie línie rezu na materiál Priehľadný kryt kotúča Vak na piliny Robustná základňa s vysokým dorazom Technické parametre: Príkon: 1 800 W Otáčky naprázdno: 4 800 ot./min. Priemer pílovéh...
Obchod overený zákazníkmi
5095 recenzií
Sanitino.sk
Stanley Pokosová píla SM1800-QS, 1800 W, 4800 ot./min., SM1800-QS
Táto pokosová píla Stanley SM1800-QS je vybavená výkonným 1800 W motorom, ktorý poskytuje dostatok krútiaceho momentu pre náročné rezacie úlohy. Horizontálna rukoväť a blokovacia spúšť zaisťujú pohodlné a bezpečné ovládanie. Vďaka LED osvetleniu s rezacou linkou dosiahnete vždy presné rezy. Píla pon...
671 recenzií
BAUHAUS
Korunový vrták Stanley SM1800-QS
Ak hľadáte nové trendy na trhu, predstavujeme Korunový vrták Stanley SM1800-QS! - Príkon: 1800 W - Približný priemer: Ø 30 mm - 254 mm - Hĺbka: 254 mm - Farba: Žltá - Približné rozmery: 50 x 45 x 89 cm
Home Galaxy
SM1800-QS STANLEY FATMAX POKOSOVÁ PILA 254 MM, 1800 W, S POJEZDEM