Stanley XTHT0-33501
Našli sme na Heureka.sk
Nájdených 13 záznamov (zobrazujem 1 až 13)
Cena vrátane DPH
Stanley XTHT0-33501Délka: 8 m | Šířka: 32 mm Silné stránky a užitekSvinovací metr AUTOLOCK FATMAX® s magnetickou koncovkouSnadno čitelné díky pásce široké 32 mmSpeciální ošetření Mylarovy pásky po celé délce a Blade Armor na prvních 8 centimetrechDosah pásky bez uvolnění do 3,50 mHáček se skutečnou nulovou polohou pro... |
Stanley XTHT0-33501 FatMax Autolock Zvinovací meter 8m/32mm• Gumové opláštenie umožňuje pevné držanie• Možnosť vysunutia pásky bez opory 3,3m uľahčuje vykonávanie meraní jednou osobou• Meracia páska s povlakom Mylar je až 10x odolnejšia voči oderu ako lakované povrchy• BladeArmor povlak na prvých 80 mm znižuje riziko zlomenia pásky o 95 %• Inovatívny blokov... |
Stanley XTHT0-33501Zvinovací meter FatMax Autolock dĺžka 8 m šírka pásky 32 mm pásku je možné vysunúť bez opory až 3,3 m s povlakom Mylar až 10x odolnejším voči oderu blokovací zámok Autolock prvých 80 mm čepele tvrdených povrchom BladeArmor Coating integrovaná spona na opasok vymeniteľný magnetický XL háčik |
Stanley XTHT0-33501 |
STANLEY STANLEY METER 8M*32MM FATMAX XTHT0-33501- Možnost vysunutia pásky bez opory 3,3 m ulahcuje vykonávanie meraní jednou osobou - Meracie páska s povlakom Mylar® je až 10x odolnejší voci oderu než lakované povrchy - BladeArmor povlak na prvých 80 mm znižuje riziko zlomenia pásky o 95% - Inovatívny blokovací zámok pásky Autolock - Spojenie kon... |
Stanley FatMax Zvinovací meter Autolock, 8m XTHT0-33501Možnosť vysunutia pásky bez opory až 3,3 m Obliečka Mylar je až 10x odolnejšia voči oderu ako lakované povrchy BladeArmor povlak na prvých 80 mm znižuje riziko zlomenia pásky o 95% Inovatívny blokovací zámok Autolock Spojenie koncového háčika 3 nitmi je o 40% pevnejšie Vymeniteľný XL háčik a magnet ... |
Stanley Fatmax Meter zvinovací 8m x 32mm AUTOLOCK, XTHT0-33501Stanley Fatmax Meter zvinovací 8m x 32mm AUTOLOCK, XTHT0-33501 Možnosť vysunutia pásky bez opory 3,3m uľahčuje vykonávanie merania jednou osobou. Meracia páska s povlakom MYLAR je až 10x odolnejšia proti oderu než bežné lakované plochy. BladeArmor povlak na prvých 80mm znižuje riziko zlomenia pásky... |
Stanley XTHT0-33501 FatMax svinovací metr autolock - 8 m x 32 mm Stanley XTHT0-33501 FATMAX Svinovací metr Autolock - 8 m x 32 mmStanley XTHT0-33501 FATMAX Svinovací metr Autolock - 8 m x 32 mm. |
XTHT0-33501 STANLEY FATMAX SVINOVACÍ METR 8M AUTOLOCK SE ŠÍŘKOU PÁSKY 32MMPOPIS: - Pryžové opláštění umožňuje pevné držení - Šířka pásky: 32 mm - Možnost vysunutí pásky bez opory 3,3 m - Měřicí páska s povlakem Mylar je až 10x odolnější vůči oděru - BladeArmor povlak na prvních 80 mm snižuje riziko zlomení pásky o 95 % - Inovativní blokovací zámek pásky Autolock - ... |