StarTech HSB220SAT25B
Súvisiace dotazy:
Našli sme na Heureka.sk
Nájdených 3 záznamov (zobrazujem 1 až 3)
Cena vrátane DPH
StarTech HSB220SAT25BStartEch Trayless SATA Mobile Rack (HSB220SAT25B) |
STARTECH 2 Drive 2.5in Trayless SATA Mobile Rack, STARTECH 2 Drive 2.5in Trayless SATA Mobile Rack HSB220SAT25BStartech 2 Drive 2.5in Trayless Hot Swap SATA Mobile Rack Backplane - Dual Drive SATA Mobile Rack Enclosure for 3.5 HDD (HSB220SAT25B) - Bay adaptér pro datový sklad - černáDual Drive SATA Mobile Rack Enclosure for 3.5 HDD (HSB220SAT25B) - Bay adaptér pro datový sklad - černá |
StarTech .com 2 Drive 2.5in Trayless Hot Swap SATA Mobile Rack (HSB220SAT25B)StarTech.com 2 Drive 2.5in Trayless Hot Swap SATA Mobile Rack (HSB220SAT25B) Technické údaje Typ zařízení: Bay adaptér pro datový sklad Materiál produktu: Hliník Barva: černá Pozice: 2 x přepínatelný za provozu – 2.5" Rozhraní: 2 x SATA 3Gb/s – 15 pin Serial ATA napájení ¦ 2 x SATA 3Gb/s – 7 pin Ser... |