Synology 8GB D4EC-2666-8G
Zoradiť výsledky:
Cena
Našli sme na Heureka.sk
Nájdených 16 záznamov (zobrazujem 1 až 16)
Cena vrátane DPH
Synology RAM 8GB (D4EC-2666-8G)
8GB DDR4-2666MHz UDIMM 1,20V
332 recenzií
28 162 Sk
hp-shop.sk
Synology NAS ECC RAM 8GB Module (DDR4-2666 8GB) 1 M BULK (D4EC-2666-8G-BULK)
Obchod overený zákazníkmi
738 recenzií
409 804 Sk
sk.ab-com.cz
Synology D4EC-2666-8G
Synology D4EC-2666-8G
4207 recenzií
HENRY - ITSK
Synology D4EC-2666-8G pamäťový modul 8 GB 1 x 8 GB DDR4 2666 MHz ECC (D4EC-2666-8G)
Synology D4EC-2666-8G. Komponent pre: PC/server, Vnútorná pamäť: 8 GB, Rozloženie pamäte (moduly x veľkosť): 1 x 8 GB, Typ vnútornej pamäte: DDR4, Frekvencia pamäti: 2666 MHz, Formát pamäte: 288-pin DIMM, ECC
Obchod overený zákazníkmi
20 recenzií
Senetic
Synology compatible 8 GB DDR4-2666MHz ECC 288 - PIN DIMM - D4EC-2666-8G
Kapacita: 8 GB Frekvence paměti: 2666 MHz Formát: 288 - PIN DIMM Druh: DDR4 Modul: PC4-21300V-R Kontrola a oprava chyb (ECC): Ano Časování: CL15
22 recenzií
Supermicro by ANAFRA
Synology D4EC-2666-8G
Synology D4EC-2666-8G
1689 recenzií
hacom.sk
Modul RAM spoločnosti Synology Pre rozšírenie pamäte RackStation 8 GB DDR4-2666 ECC bez vyrovnávacej pamäte DIMM 288 pin 1,2 V Kompatibilné modely: SA3200D, UC3200, RS3621xs+, RS3621RPxs, RS2821RP+, RS2421RP+, RS2421+, RS1619xs+, RS3618xs, RS4017xs+, RS3617xs+, RS3617RPxs .
84 recenzií
Magic Print s.r.o.
Synology D4EC-2666-8G
Synology D4EC-2666-8G
Extreme Computers
Synology D4EC-2666-8G (D4EC-2666-8G)
766 recenzií
zdomu.sk
Synology D4EC-2666-8G
Synology D4EC-2666-8G
Smart Computer
Synology D4EC-2666-8G
Synology D4EC-2666-8G
D4EC-2666-8G 8GB DDR4-2666 ECC unbuffered DIMM 288pin 1.2V EAN: 4711174723522 Applied Models: RS4017xs+, RS3618xs, RS3617xs+, RS3617RPxs, RS1619xs+