TP-LINK TL-WPA4220
Našli sme na Heureka.sk
Nájdených 169 záznamov (zobrazujem 101 až 120)
Cena vrátane DPH
TP-Link TL-WPA4220AV600 Powerline Extender, Qualcomm,300Mbps na frekvencii 2.4GHz, 600Mbps Powerline, HomePlug AV, 2x 10/100Mbps Ports, Plug and Play, Wi-Fi Clone |
TP-LINK powerline (LAN cez 230V) TL-WPA4220 KIT 2.4GHz, extender, 600Mbps, Wifi CloneŠtartovacia sada TP-LINK TL-WPA4220KIT - Nano adaptér a opakovač * Tlačidlo pre klonovanie Wi-Fi, jednoducho pomáha vytvoriť bezproblémovú domácu sieť. * Štandard HomePlug AV ponúka prenos dát až rýchlosťou 500Mb/s prostredníctvom domácej elektrickej siete, ideálne pre stream HD alebo hranie onlin... |
TP-Link TL-WPA4220KIT OneMesh WiFi4 powerline set (N300, AV600,2x100Mb/s,HomePlug AV2)/td> Typ zástrčky EU, UK, US, AR Štandardy a protokoly HomePlug AV, IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.11b/g/n Rozhranie 2*10/100Mbps Ethernet port Tlačidlo Pár, Reset, Wi-Fi/Wi-Fi Clone Spotreba energie Maximálne: 7.608W (220V/50Hz) Typické: 7.216W (220V/50Hz) Režim stand-by: 4.610W (220V/50Hz) LED ind... |