TP-LINK TL-WPA4220
Zoradiť výsledky:
Cena
Našli sme na Heureka.sk
TP-Link TL-WPA4220
TP-Link TL-WPA4220
1 201 Sk
TP-LINK TL-WPA4220
TP-LINK TL-WPA4220
973 - 2 519 Sk
TP-Link TL-WPA4220KIT
TP-Link TL-WPA4220KIT
Nájdených 169 záznamov (zobrazujem 81 až 100)
Cena vrátane DPH
TP-Link TL-WPA4220 Kit Powerline adaptér, 1x 100Mbps s RJ-45, WiFi 300Mbit/
satelitne prijimace
TP-Link TL-WPA4220 WiFi4 powerline adaptér repeater (N300, AV600,2x100Mb/s,HomePlug AV2)
/tr> Standards and Protocols HomePlug AV2, IEEE 1901, IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.11b/g/n Interface 2*10/100Mbps Ethernet Port Button Pair, Reset, Wi-Fi/Wi-Fi Clone Power Consumption Maximum: 5.6W Typické: 5.2W LED Indicator Power, Powerline, Ethernet, Wi-Fi Dimensions ( W x D x H ) 2.1 × 1.6 ...
80 recenzií
ABCOM Košice s.r.o. - online predajňa
TP-Link TL-WPA4220 KIT
TP-Link TL-WPA4220 KIT
wellnet.sk
TP-Link TL-WPA4220 Kit WiFi N300 Powerline Extend.Kit (2ks)
pcsk.sk
Milan Mikota - Mikos comp
Obchodit.sk
TP-Link TL-WPA4220
TP-Link TL-WPA4220
wellnet.sk
Eshop Supersat Sapro
TP-Link TL-WPA4220 WiFi N300 Powerline Extender (1ks)
PCOMP
TP-LINK TL-WPA4220
TP-LINK TL-WPA4220
eMOBILKY.sk
TP-LINK TL-WPA4220 300Mbps AV500 2-port Wireless N Powerline Extender
FOCUS-computer
TP-Link TL-WPA4220 WiFi N300 Powerline Extender (1ks) TL-WPA4220
40 recenzií
Presmont.IT - IT riešenia na mieru
TP-Link TL-WPA4220KIT OneMesh WiFi4 powerline set (N300, AV600,2x100Mb/s,HomePlug AV2)
/td> Typ zástrčky EU, UK, US, AR Štandardy a protokoly HomePlug AV, IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.11b/g/n Rozhranie 2*10/100Mbps Ethernet port Tlačidlo Pár, Reset, Wi-Fi/Wi-Fi Clone Spotreba energie Maximálne: 7.608W (220V/50Hz) Typické: 7.216W (220V/50Hz) Režim stand-by: 4.610W (220V/50Hz) LED ind...