Total TS42142101
Zoradiť výsledky:
Cena
Našli sme na Heureka.sk
Total TS42142101
Total TS42142101
3 729 Sk
Total tools TS42142101
Total tools TS42142101
4 159 - 4 477 Sk
Nájdených 7 záznamov (zobrazujem 1 až 7)
Cena vrátane DPH
TOTAL Píla pokosová, 210 mm, 1400 W TS42142101
Obchod overený zákazníkmi
1311 recenzií
uni-max
TOTAL Píla pokosová, 1400 W, 210 mm TS42142101
Píla pokosová, 1400 W, 210 mm. Pokiaľ potrebujete čisto, presne a rovno predeliť drevo, je pokosová píla ideálny pomocník. Jedna z najväčších výhod tohto modelu je váha iba 7,5 kg, ktorá umožnuje pílu kamkoľvek preniesť. Prachové vrecko, silný motor 1400 W, 5000 otáčok/min, pogumovaná protišmyková r...
Obchod overený zákazníkmi
2033 recenzií
Doktor Kladivo
Pokosová píla TOTAL-TOOLS Píla pokosová, 210mm, 1400W (TS42142101)
Pokud sníte o kvalitním a moderním vybavení pro vaši dílnu, Total-Tools tyto dvě kritéria jednoznačně splňují. Jejich pokosová pila si vás získá precizním provedením a ještě preciznějším řezáním dřeva, které zvládne až do kapacity 55 × 120 mm. Pila disponuje 210mm kotoučem a sklonem řezu až do 45°. ...
810 recenzií
BScom s.r.o.
TOTAL Tools Co. Pokosová stolná píla 1 400 W
49 recenzií
eshop.marosko
Total tools TS42142101
Total tools TS42142101
Píla pokosová, 210mm, 1400W Technické parametre: - napätie/frekvencia: 220–240V/50–60Hz - príkon: 1400W - otáčky: 5000/min - kotúč: 210mm - sklon rezu 0–45° - max. kapacita rezania: 55×120mm - prachové vrecko udrží pracovisko čisté Obsah balenia: - 1ks TCT kotúče - prachové vrecko
Allegro.sk
TOTAL TS42142101 Pila pokosová, 1400W, 210mm
Pokud potřebujete čistě, přesně a rovně předělit dřevo, je pokosová pila ideální pomocník. Jedna z největších výhod tohoto modelu je váha pouhých 7,5kg, která umožnuje pilu kamkoliv přenést. Prachový sáček, silný motor 1400W, 5000 otáček/min, pogumovaná p.
Záhrada a náradie
Total TS42142101 píla pokosová, 210mm, 1400W