Transcend MTE250S 1TB, TS1TMTE300S
Zoradiť výsledky:
Cena
Našli sme na Heureka.sk
5 712 - 7 373 Sk
Nájdených 6 záznamov (zobrazujem 1 až 6)
Cena vrátane DPH
Obchod overený zákazníkmi
13224 recenzií
5 946 Sk
TonerPartner
Obchod overený zákazníkmi
2640 recenzií
Tekra.sk
Dimensions Single-sided 30.0 mm x 22.0 mm x 2.23 mm (1.18" x 0.87" x 0.09") Weight 4 g (0.14 oz) Type M.2 2230 Interface Bus Interface NVMe PCIe Gen3 x4 Storage Flash Type 3D NAND flash Capacity 1 TB Operating Environment Operating Temperature 0°C (32°F) ~ 70°C (158°F) Operating Voltage 3.3V±5%...
HENRY - ITSK
Smart Computer
Dimensions Single-sided 30.0 mm x 22.0 mm x 2.23 mm (1.18 x 0.87 x 0.09 ) Weight 4 g (0.14 oz) Type M.2 2230 Interface Bus Interface NVMe PCIe Gen3 x4 Storage Flash Type 3D NAND flash Capacity 1 TB Operating Environment Operating Temperature 0°C (32°F) ~ 70°C (158°F) Operating Voltage 3.3V±5% P...