Transcend StoreJet 1TB, SATA, TS1TSJ25C3N
Zoradiť výsledky:
Cena
Našli sme na Heureka.sk
Nájdených 2 záznamov (zobrazujem 1 až 2)
Cena vrátane DPH
Kód E: 0760557837503 StoreJet | 1TB | USB 3.1 | 2,5" | Colour Iron Grey | Dimensions 114.5 mm x 78.5 mm x 9.95 mm
Obchod overený zákazníkmi
30293 recenzií
3 503 Sk
Allegro.sk
TRANSCEND 1TB StoreJet 25C3N, 2.5
TRANSCEND 1TB StoreJet 25C3N, 2.5", USB 3.0 (3.1 Gen 1) Stylový externí hard disk, ultra-tenký, ocelově šedý
Jedná se o zboží na objednávku. Doba naskladnění je od 7 do 30 dnů. Pro bližší informace nás kontaktujte e-mailem, nebo přes tlačítko zeptat se (pod tlačítkem "Přidat do košíku"). TRANSCEND 1TB StoreJet 25C3N, 2.5", USB 3.0 (3.1 Gen 1) Stylový externí hard disk, ultra-tenký, ocelově šedý - externí...