Transcend StoreJet 25H3P 1TB, TS1TSJ25H3P
Zoradiť výsledky:
Cena
Našli sme na Heureka.sk
Nájdených 12 záznamov (zobrazujem 1 až 12)
Cena vrátane DPH
Obchod overený zákazníkmi
139 recenzií
4 368 Sk
zoomy.sk
TRANSCEND externý HDD 2,5" StoreJet 25H3P, 1TB, Purple Extrémne odolný a výkonný externý pevný disk s kapacitou 1TB. Technické špecifikácie Veľkosť: 130.8 mm × 80.8 mm × 16.3 mm Hmotnosť: 216 g Typ disku: 2.5" HDD SATA Rozhranie: USB 2.0/3.1 Napájanie: USB DC 5V Operačná teplota: 5°C až 55°C Certifi...
Obchod overený zákazníkmi
13230 recenzií
3 601 Sk
TonerPartner
1272 recenzií
OfficeLand.sk
Transcend StoreJet 25H3P 1TB ext. HDD 2.5' USB 3.0, SW Elite, antishock, OTB TS1TSJ25H3P
AXDATA
Transcend StoreJet 25H3P - Pevný disk - 1 TB - externí (přenosný) - 2.5
Transcend StoreJet 25H3P - Pevný disk - 1 TB - externí (přenosný) - 2.5" - USB 3.0 - 5400 ot/min. - TS1TSJ25H3P
Transcend StoreJet 25H3P - Pevný disk - 1 TB - externí (přenosný) - 2.5" - USB 3.0 - 5400 ot/min. - vyrovnávací paměť: 8 MB - brilliant purple (fialová)Pevný disk - 1 TB - externí (přenosný) - 2.5" - USB 3.0 - 5400 ot/min. - vyrovnávací paměť: 8 MB - brilliant purple (fialová)
HENRY - ITSK
TRANSCEND 1TB StoreJet 25H3P SLIM, 2.5”, USB 3.0 (3.1 Gen 1) Externí Anti-Shock disk, tenký profil, černo/fialový TS1TSJ25H3P Transcend
TRANSCEND 1TB StoreJet 25H3P SLIM, 2.5”, USB 3.0 (3.1 Gen 1) Externí Anti-Shock disk, tenký profil, černo/fialový Moderní, kompaktní a velmi rychlý externí pevný disk značky Transcend v odolném silikonovém pouzdru splňující náročné armádní standardy pro případ pádu. Disk poskytuje kapacitu 1000 GB ...
Smart Computer
TRANSCEND 1TB StoreJet 25H3P SLIM, 2.5”, USB 3.0 (3.1 Gen 1) Externí Anti-Shock disk, tenký profil, černo/fialový (TS1TSJ25H3P)
TRANSCEND 1TB StoreJet 25H3P SLIM, 2.5”, USB 3.0 (3.1 Gen 1) Externí Anti-Shock disk, tenký profil, černo/fialový Moderní, kompaktní a velmi rychlý externí pevný disk značky Transcend v odolném silikonovém pouzdru splňující náročné ...
766 recenzií
zdomu.sk
MADER
Transcend StoreJet 25H3P USB 3.0, 1TB, 2.5
Transcend StoreJet 25H3P USB 3.0, 1TB, 2.5"SATA HDD TS1TSJ25H3P
TRANSCEND StoreJet 2.5" 1TB USB 3.0 (SATA, Gumový obal, Odolný) Externí Transcend 2.5" StoreJet 25H3P, 1000GB Moderní, kompaktní a velmi rychlý externí pevný disk značky Transcend v odolném silikonovém pouzdru splňující náročné armádní standardy pro případ pádu. Disk poskytuje kapacitu 1000 GB pro...
FOCUS-computer
Transcend StoreJet 25H3P 1TB / 5400ot. / 2.5 / USB 3.0 / Fialový / Externí (TS1TSJ25H3P)
Kompaktný odolný 1TB externý disk USB 3.0.
vrabciak.sk
TRANSCEND 1TB StoreJet 25H3P SLIM, 2.5”, USB 3.0 (3.1 Gen 1) Externí Anti-Shock disk, tenký profil, černo/fialový
TRANSCEND 1TB StoreJet 25H3P SLIM, 2.5”, USB 3.0 (3.1 Gen 1) Externí Anti-Shock disk, tenký profil, černo/fialový Moderní, kompaktní a velmi rychlý externí pevný disk značky Transcend v odolném silikonovém pouzdru splňující náročné armádní standardy pro případ pádu. Disk poskytuje kapacitu 1000 GB p...