Transcend StoreJet H3B 4TB, TS4TSJ25H3B
Zoradiť výsledky:
Cena
Našli sme na Heureka.sk
11 056 - 12 201 Sk
Nájdených 2 záznamov (zobrazujem 1 až 2)
Cena vrátane DPH
Kód E: 0760557840596 StoreJet | 4TB | USB 3.1 | 2,5" | Colour Blue | Dimensions 131.8 mm x 80.8 mm x 24.5 mm