Srovnánícen.cz - Porovnanie cien

TrueLife AquaFloss Compact L100 Black

Zoradiť výsledky:
Cena

Našli sme na Heureka.sk

Nájdených 21 záznamov (zobrazujem 1 až 20)
Cena vrátane DPH
TrueLife AquaFloss Compact L100 Black

TrueLife AquaFloss Compact L100 Black

Obchod overený zákazníkmi

7923 recenzií

50,27 €
1 514 Sk

Nazuby.eu

TrueLife AquaFloss Compact L100 Black - ústní sprcha

TrueLife AquaFloss Compact L100 Black - ústní sprcha

Komplexní dentální péče a prevence kazů Mezizubní prostory bývají rájem bakterií, které jsou příčinou zubních kazů. Nejúčinněji se jich zbavíme každodenním čištěním nejen zubů, ale právě i prostoru mezi nimi. Speciální kartáčky či zubní nitě nemusejí být zrovna komfortní a jejich neustálé nakupování...

4308 recenzií

53,67 €
1 617 Sk

MADER

TrueLife AquaFloss Compact L100 Black

TrueLife AquaFloss Compact L100 Black

Irigátor TrueLife AquaFloss Compact L100 čierny 300 ml IPX7 - Doplňujúce informácie: Irigátor na jemné čistenie medzizubných priestorov,3 režimy čistenia, nádržka 300 ml, mimoriadne rýchle;plnenie zhora a z boku, batéria – 14 dní na jedno nabitie,; kompaktná konštrukcia, displej, pamäť, časovač,6 t...

Obchod overený zákazníkmi

31329 recenzií

34,30 €
1 033 Sk

Allegro.sk

TrueLife AquaFloss Compact L100 Black - ústní sprcha TLCFMAFCL10BA

TrueLife AquaFloss Compact L100 Black - ústní sprcha TLCFMAFCL10BA

TrueLife AquaFloss Compact L100 Black – Komplexná dentálna starostlivosť a prevencia kazov Medzizubné priestory bývajú rajom baktérií, ktoré sú príčinou zubných kazov. Najúčinnejšie sa ich zbavíme každodenným čistením nielen zubov, ale práve aj priestoru medzi nimi. Špeciálne kefky či zubné nite ne...

Obchod overený zákazníkmi

810 recenzií

53,13 €
1 601 Sk

TuNakúpim.sk

TrueLife AquaFloss Compact L100 Black - ústní sprcha

TrueLife AquaFloss Compact L100 Black - ústní sprcha

TrueLife AquaFloss Compact L100 Black – Komplexná dentálna starostlivosť a prevencia kazov Medzizubné priestory bývajú rajom baktérií, ktoré sú príčinou zubných kazov. Najúčinnejšie sa ich zbavíme každodenným čistením nielen zubov, ale práve aj priestoru medzi nimi. Špeciálne kefky či zubné nite ne...

Obchod overený zákazníkmi

7060 recenzií

63,28 €
1 906 Sk

MobilPC.sk

TRUELIFE AQUAFLOSS COMPACT L100 BLACK

TRUELIFE AQUAFLOSS COMPACT L100 BLACK

,Ústna sprcha TrueLife AquaFloss Compact L100 Black

Obchod overený zákazníkmi

4419 recenzií

50,07 €
1 508 Sk

Prva.sk

TrueLife AquaFloss Compact L100 Black - ústní sprcha TLCFMAFCL10BA

TrueLife AquaFloss Compact L100 Black - ústní sprcha TLCFMAFCL10BA

TrueLife AquaFloss Compact L100 Black – Komplexná dentálna starostlivosť a prevencia kazov Medzizubné priestory bývajú rajom baktérií, ktoré sú príčinou zubných kazov. Najúčinnejšie sa ich zbavíme každodenným čistením nielen zubov, ale práve aj priestoru medzi nimi. Špeciálne kefky či zubné nite nem...

Obchod overený zákazníkmi

4086 recenzií

56,44 €
1 700 Sk

Extreme Computers

TrueLife AquaFloss Compact L100 Black - ústní sprcha

TrueLife AquaFloss Compact L100 Black - ústní sprcha

TrueLife AquaFloss Compact L100 Black – Komplexná dentálna starostlivosť a prevencia kazov Medzizubné priestory bývajú rajom baktérií, ktoré sú príčinou zubných kazov. Najúčinnejšie sa ich zbavíme každodenným čistením nielen zubov, ale práve aj priestoru medzi nimi. Špeciálne kefky či zubné nite ne...

60,10 €
1 811 Sk

citycomp

elem6 s.r.o. TrueLife AquaFloss Compact L100 Black ústna sprcha, zabudovaná nádržka 300 ml, farba čierna, 1x1 ks

elem6 s.r.o. TrueLife AquaFloss Compact L100 Black ústna sprcha, zabudovaná nádržka 300 ml, farba čierna, 1x1 ks

Elektrická ústna sprcha. Šetrne čistí medzizubné priestory, 3 režimy čistenia, nádržka 300 ml, praktické rýchle plnenie zhora a zboku, 4 intenzity tlaku  technológia StreamTrue® - vháňa mikrobublinky vytvorené z vody a vzduchu pod vysokým tlakom do medzizubných priestorov technológia PulseTrue® - p...

Obchod overený zákazníkmi

512 recenzií

49,14 €
1 480 Sk

medistore.sk

TrueLife AquaFloss Compact L100 Black - ústní sprcha TLCFMAFCL10BA

TrueLife AquaFloss Compact L100 Black - ústní sprcha TLCFMAFCL10BA

Ústna sprcha na šetrné čistenie medzizubných priestorov, 3 režimy čistenia, 300 ml nádržka, extra rýchle plnenie zhora a zboku, možnosť dobíjania - 14 dní na jedno nabitie, kompaktný dizajn, displej, pamäť, časovač, 6 trysiek v balení, ochrana IPX7, čierna

Obchod overený zákazníkmi

2020 recenzií

44,26 €
1 333 Sk

T.S.BOHEMIA a.s.

TrueLife AquaFloss Compact L100 Black ústna sprcha, zabudovaná nádržka 300 ml, farba čierna, 1x1 ks

TrueLife AquaFloss Compact L100 Black ústna sprcha, zabudovaná nádržka 300 ml, farba čierna, 1x1 ks

Elektrická ústna sprcha. - Šetrne čistí medzizubné priestory, - 3 režimy čistenia, - nádržka 300 ml, - praktické rýchle plnenie zhora a zboku, - 4 intenzity tlaku  - technológia StreamTrue® - vháňa mikrobublinky vytvorené z vody a vzduchu pod vysokým tlakom do medzizubných priestorov - techno...

Obchod overený zákazníkmi

794 recenzií

50,35 €
1 517 Sk

lekarenplus

TrueLife AquaFloss Compact L100 Black ústna sprcha 1 ks

TrueLife AquaFloss Compact L100 Black ústna sprcha 1 ks

TrueLife AquaFloss Compact L100 Black, 1 ks, Ústne sprchy pre ženy, Doplnková starostlivosť medzizubnej hygieny TrueLife AquaFloss Compact L100 Black vám pomôže udržať zuby zdravé a krásne. Vlastnosti: uľahčuje čistenie medzizubných priestorov posilňuje odolnosť proti zubnému kameňu odstraňuje zubný...

Obchod overený zákazníkmi

111291 recenzií

34,30 €
1 033 Sk

Notino

TrueLife AquaFloss Compact L100 Black ústna sprcha, zabudovaná nádržka 300 ml, farba čierna, 1x1 ks

TrueLife AquaFloss Compact L100 Black ústna sprcha, zabudovaná nádržka 300 ml, farba čierna, 1x1 ks

TrueLife AquaFloss Compact L100 Black ústna sprcha, zabudovaná nádržka 300 ml, farba čierna, 1x1 ks

148 recenzií

43,65 €
1 315 Sk

www.ekolekaren.sk

TrueLife AquaFloss Compact L100 Black - ústní sprcha

TrueLife AquaFloss Compact L100 Black - ústní sprcha

TrueLife AquaFloss Compact L100 Black – Komplexní dentální péče a prevence kazů Mezizubní prostory bývají rájem bakterií, které jsou příčinou zubních kazů. Nejúčinněji se jich zbavíme každodenním čištěním nejen zubů, ale právě i prostoru mezi nimi. Speciální kartáčky či zubní nitě nemusejí být zrov...

Obchod overený zákazníkmi

2667 recenzií

54,30 €
1 636 Sk

Tekra.sk

TRUELIFE Aquafloss compact L100 ústna sprcha nádržka 300 ml čierna 1 x 1 ks

TRUELIFE Aquafloss compact L100 ústna sprcha nádržka 300 ml čierna 1 x 1 ks

Ústna sprcha pre šetrné čistenie medzizubných priestorov, 3 režimy čistenia, nádržka 300 ml, mimoriadne rýchle plnenie zhora a zboku, dobíjacia – 14 dní na jedno nabitie, kompaktný dizajn, displej, pamäť, časovač, 6 trysiek v balení, krytie IPX7 Obsah balenia: Ústna sprcha AquaFloss Compact L100 ...

Obchod overený zákazníkmi

20610 recenzií

41,79 €
1 259 Sk

BENU LEKÁREŇ

TrueLife AquaFloss Compact L100 čierna - ústna sprcha

TrueLife AquaFloss Compact L100 čierna - ústna sprcha

TrueLife AquaFloss Compact L100 Black Ústna sprcha pre dokonalú dentálnu hygienu Komplexná starostlivosť o zubyOdstraňuje baktérie z medzizubných priestorov. 3 režimy čistenia, vrátane režimu POINT. Praktická nádržkaObjem 300ml, plnenie zhora aj z boku. Integrovaný časovač pre dvojminútové čisteni...

Obchod overený zákazníkmi

13376 recenzií

54,40 €
1 639 Sk

TonerPartner

TrueLife AquaFloss Compact L100 Black - ústní sprcha

TrueLife AquaFloss Compact L100 Black - ústní sprcha

TrueLife AquaFloss Compact L100 Black – Komplexní dentální péče a prevence kazů Mezizubní prostory bývají rájem bakterií, které jsou příčinou zubních kazů. Nejúčinněji se jich zbavíme každodenním čištěním nejen zubů, ale právě i prostoru mezi nimi. Speciální kartáčky či zubní nitě nemusejí být zrov...

Obchod overený zákazníkmi

16 recenzií

54,85 €
1 652 Sk

jirno.cz

TrueLife AquaFloss Compact L100 Black - ústní sprcha TLCFMAFCL10BA

TrueLife AquaFloss Compact L100 Black - ústní sprcha TLCFMAFCL10BA

TrueLife AquaFloss Compact L100 Black – Komplexní dentální péče a prevence kazů Mezizubní prostory bývají rájem bakterií, které jsou příčinou zubních kazů. Nejúčinněji

56,12 €
1 691 Sk

JSComputers.sk

TrueLife AquaFloss Compact L100 Black - ústní sprcha

TrueLife AquaFloss Compact L100 Black - ústní sprcha

TrueLife AquaFloss Compact L100 Black – Komplexná dentálna starostlivosť a prevencia kazov Medzizubné priestory bývajú rajom baktérií, ktoré sú príčinou zubných kazov. Najúčinnejšie sa ich zbavíme každodenným čistením nielen zubov, ale práve aj priestoru medzi nimi. Špeciálne kefky či zubné nite nem...

80 recenzií

56,70 €
1 708 Sk

ABCOM Košice s.r.o. - online predajňa

TrueLife AquaFloss Compact L100 Black - ústní sprcha

TrueLife AquaFloss Compact L100 Black - ústní sprcha

TrueLife AquaFloss Compact L100 Black – Komplexná dentálna starostlivosť a prevencia kazov Medzizubné priestory bývajú rajom baktérií, ktoré sú príčinou zubných kazov. Najúčinnejšie sa ich zbavíme každodenným čistením nielen zubov, ale práve aj priestoru medzi nimi. Špeciálne kefky či zubné nite nem...

55,69 €
1 678 Sk

eshop AJBIS

1 2 Další »

Nájdených 21 výsledkov

Služby pre obchody | Wapová verzia | Srovnanicen.cz | Nastavenie súhlasu | Kontaktné údaje

Copyright 2000 - 2026 Heureka Group a.s.