Ubiquiti AM-5G16-120
Zoradiť výsledky:
Cena
Našli sme na Heureka.sk
Ubiquiti AM-5G16-120
Ubiquiti AM-5G16-120
2 055 - 3 965 Sk
Ubiquiti AM-5G16-120
Ubiquiti AM-5G16-120
1 928 - 2 591 Sk
Ubiquiti AM-5G16
Ubiquiti AM-5G16
Nájdených 28 záznamov (zobrazujem 1 až 20)
Cena vrátane DPH
Ubiquiti AM-5G16-120
Ubiquiti AM-5G16-120
5 GHz, 120º, 16 dBi antenna for sector coverage in Point-to-MultiPoint (PtMP) networks. 2x2 dual-polarity performance Robust mechanical design for outdoor application use Compatible with Rocket Prism 5AC   Technical Specifications AM-5G16-120 Dimensions 367 x 63 x 41 mm (14.4 x 2.5 x 1.6") Weight 1...
Obchod overený zákazníkmi
4067 recenzií
Extreme Computers
UBIQUITI AM-5G16-120
UBIQUITI AM-5G16-120
Obchod overený zákazníkmi
738 recenzií
sk.ab-com.cz
Ubiquiti sektor.anténa 5GHz MIMO 16dBi 120° rocket kit - Ubiquiti AM-5G16-120
94 recenzií
BDSHOP
Ubiquiti AM-5G16-120
Ubiquiti AM-5G16-120
1754 recenzií
EKO TONER s.r.o.
UBIQUITI AM-5G16-120
UBIQUITI AM-5G16-120
738 recenzií
sk.ab-com.cz
Ubiquiti sektor.anténa 5GHz MIMO 16dBi 120 ° rocket kit AM-5G16-120
EDIS
Ubiquiti airMAX sektová anténa MIMO 5GHz 16dBi 120st. pre Rocket AM-5G16-120
5 GHz, 120º, 16 dBi anténa pre sektorové pokrytie v sieťach typu Point-to-MultiPoint (PtMP). Technické špecifikácie:•Rozmery: 367 x 63 x 41 mm (14,4 x 2,5 x 1,6")•Hmotnosť: 1,1 kg (2,4 lb)•Frekvenčný rozsah: 5,10 – 5,85 GHz•Zisk: 15,0 – 16,0 dBi•HPOL šírka lúča: 137° (6 dB)•VPOL šírka lúča: 118° (6 ...
TPD.sk
UBNT sektor.anténa 5GHz MIMO 16dBi 120° rocket kit AM-5G16-120 Ubiquiti
Smart Computer
compy.sk
Ubiquiti AM-5G16 5GHz AirMax 2x2 MIMO Basestation Sector Antenna 16dBi, 120deg AM-5G16-120
AXDATA
LTE anténa Ubiquiti AirMAX 16 dBi Sector (AM-5G16-120)
810 recenzií
BScom s.r.o.
Ubiquiti AirMax Sector AM-5G16-120 - Anténa - 16 dBi - směrový - venkovní
Druh antény:Sektorová; Komunikačné pásmo:5 GHz; Zisk (dBi):11-20
HENRY - ITSK
Ubiquiti Networks AM-5G16-120 sieťová anténa Sektorová anténa 16 dBi (AM-5G16-120)
Ubiquiti AM-5G16-120. Úroveň zisku antény (maximum): 16 dBi, Frekvenčné pásmo: 5 GHz, Šírka vodorovného lúča: 137°. Typ antény: Sektorová anténa, Polarizácia: Dvojitá polarizácia, Voltage Standing Wave Ratio (VSWR): 1,5:1. Certifikácia: EN 302 326 DN2. Šírka: 367 mm, Hĺbka: 63 mm, Výška: 41 mm. Množ...
20 recenzií
Senetic
Ubiquiti Networks AirMAX MIMO 16 dBi 5GHz AM-5G16-120
Penta SK s.r.o.
hacom.sk
UBNT Sektorová anténa 5GHz, zisk 16 dBi, úhel 120°, MIMO2x2, 2x RSMA
MADER
Ubiquiti AirMax 5Ghz 16 dBi 120 stupňov (anténa s rocket príslušenstvom, bez rocket) AM-5G16-120
Sektorová anténa s duálnou polarizáciou s príslušenstvom pre jednotku Rocket M5 . Anténa má horizontálnu aj vertikálnu polarizáciu a 2 x rSMA konektor a nahradzuje dve samostatné antény Zisk: 16 dBi Frekvencia: 5,1 - 5,9 GHz Impedanceia: 50 Ohm Polarizácia: Lineárna - horizontálna a vertikálna PSV:
FOCUS-computer
Ubiquiti AM-5G16-120
Ubiquiti AM-5G16-120
wellnet.sk
Ubiquiti sektor.anténa 5GHz MIMO 16dBi 120° rocket kit
16 recenzií
jirno.cz
Ubiquiti UISP LTU Rocket - 5GHz PtMP AP, LTU, 4096QAM, až 900 Mbps, RF filtrácia, GPS, 100+ klientov
Ubiquiti UISP LTU Rocket; LTU Rocket je výkonná vonkajšia jednotka (BaseStation Radio) pre pásmo 5 GHz určená na priamu montáž k MIMO anténam radu Ubiquiti airMAX. LTU Rocket je špeciálne navrhnutý pre ... Ubiquiti UISP LTU Rocket LTU Rocket je výkonná vonkajšia jednotka (BaseStation Radio) pre p...