Ubiquiti PBE-2AC-400
Našli sme na Heureka.sk
Nájdených 21 záznamov (zobrazujem 1 až 20)
Cena vrátane DPH
Ubiquiti PBE-2AC-400Popis produktu Dalším produktem z řady 2AC je kompletní jednotka určená pro P2P spoje, případně jako klientská jednotka v pásmu 2,4GHz. PowerBeam 2AC s průměrem paraboly 400mm s radiovou částí integrovanou v zářiči má vylepšenou odolnost proti šumu, což je velice důležitá vlastnost v zarušeném prost... |
Ubiquiti PBE-2AC-400 Networks PowerBeam 2AC sieťová anténa Smerová anténa 18 dBi (PBE-2AC-400)Ubiquiti PowerBeam 2AC. Úroveň zisku antény (maximum): 18 dBi, Frekvenčné pásmo: 2.4 GHz, Technológia kabeláže: 10/100/1000Base-T(X). Typ antény: Smerová anténa, Farba: Biela, Základný materiál: Plast. Typ zdroja: Poe, Spotreba energie (max): 7,5 W, Vstupné napätie: 22 - 26 V. Certifikáty zhody: RoH... |
Ubiquiti PBE-2AC-400Ubiquiti Networks airMAX 2,4 GHz PowerBeam ac Ubiquiti siete airMAX 2,4 GHz PowerBeam ac CPE s 18 dBi anténou, 330+ Mbps - Popis: airMAX 2,4 GHz PowerBeam ac CPE s 18 dBi anténou, 330+ Mbps - Dĺžka: 62,00 - Šírka: 51,00 - Výška: 62,00 - Kód produktu: PBE-2AC-400 |
Ubiquiti PBE-2AC-400\nUBNT PowerBeam 2AC-400\nVýkonná venkovní jednotka včetně 18 dBi antény pro pásmo 2,4 GHz, která dosahuje přenosové rychlosti až 330 Mb/s a stabilního spojení i v zarušeném prostředí. Uvnitř se nachá |
Ubiquiti PowerBeam 2AC, 2.4GHz MIMO, 18dBi PBE-2AC-400technické formácie k produktom priebežne dopĺňame. Prosím, aktuálny popis produktu zatím hľadejte na stránkach výrobcu www.ui.com |
Ubiquiti airMAX AC PowerBeam 2AC 400mm PBE-2AC-400/SERtechnické formácie k produktom priebežne dopĺňame.Prosím, aktuálny popis produktu zatím hľadejte na stránkach výrobcu |
Vonkajšia jednotka Ubiquiti Networks PowerBeam 2AC 2.4GHz MIMO PBE-2AC-400Popis produktu Dalším produktem z řady 2AC je kompletní jednotka určená pro P2P spoje, případně jako klientská jednotka v pásmu 2,4GHz. PowerBeam 2AC s průměrem paraboly 400mm s radiovou částí integrovanou v zářiči má vylepšenou odolnost proti šumu, což je velice důležitá vlastnost v zarušeném pros... |
Ubiquiti airMAX AC PowerBeam 2AC 400mm (PBE-2AC-400)technické formácie k produktom priebežne dopĺňame... |
Ubiquiti airMAX AC PowerBeam 2AC 400mm PBE-2AC-400/SERtechnické formácie k produktom priebežne dopĺňame. Prosím, aktuálny popis produktu zatím hľadejte na stránkach výrobcu www.ui.com |
Ubiquiti airMAX AC PowerBeam 2AC 400mm PBE-2AC-4002,4 GHz WiFi anténa s reálnou priepustnosťou TCP/IP vyššou ako 450 Mbps. Technické špecifikácie: Mechanické vlastnosti•Rozmery: 420 x 420 x 289 mm (16,5 x 16,5 x 11,4")•Hmotnosť: 1,8 kg (4 lb)•Materiál krytu: UV stabilizovaný plast, práškovo lakovaný SPCC•Odolnosť voči vetru: 200 km/h (125 mph)•Zaťa... |
Vonkajšia jednotka Ubiquiti Networks PowerBeam 2AC 2.4GHz MIMO PBE-2AC-400Dalším produktem z řady 2AC je kompletní jednotka učená pro P2P spoje, případně jako klientská jednotka v pásmu 2,4 GHz. PowerBeam 2AC s průměrem paraboly 400 mm s radiovou částí integrovanou v zářiči má vylepšenou odolnost proti šumu, což je velice důležitá vlastnost v zarušeném prostředí. Součástí... |
Ubiquiti PowerBeam 2AC, 2.4GHz MIMO, 18dBi PBE-2AC-400 |
Ubiquiti PowerBeam 2GHz AC 400mmhttps://dl.ubnt.com/datasheets/PowerBeam_ac/PowerB eam_PBE-2AC-400_DS.pdf Specifications PBE-2AC-400 Dimensions with Radome 420 x 420 x 289 mm (16.54 x 16.54 x 11.38") Weight (Mount Included) 1.795 kg (4.809 lbs) Power Supply 24V, 0.5A Gigabit PoE Adapter (Included) Max. Power Consumption 7.5W Power... |
Ubiquiti PowerBeam 2 GHz AC 400 mmhttps://dl.ubnt.com/datasheets/PowerBeam_ac/PowerB eam_PBE-2AC-400_DS.pdf Technické údaje PBE-2AC-400 Rozmery s radomom 420 x 420 x 289 mm (16,54 x 16,54 x 11,38") Hmotnosť (vrátane držiaka) 1,795 kg (4,809 lbs) Napájanie 24 V, 0,5 A Gigabit PoE adaptér (súčasťou balenia) Max. spotreba energie 7,5 W... |
UBIQUITI PowerBeam PBE-2AC-400, 2.4GHz MIMO, 18dBiPopis produktu Dalším produktem z řady 2AC je kompletní jednotka učená pro P2P spoje, případně jako klientská jednotka v pásmu 2,4GHz. PowerBeam 2AC s průměrem paraboly 400mm s radiovou částí integrovanou v zářiči má vylepšenou odolnost proti šumu, což je velice důležitá vlastnost v zarušeném pros... |
Ubiquiti PBE-2AC-400Popis produktu Dalším produktem z řady 2AC je kompletní jednotka určená pro P2P spoje, případně jako klientská jednotka v pásmu 2,4GHz. PowerBeam 2AC s průměrem paraboly 400mm s radiovou částí integrovanou v zářiči má vylepšenou odolnost proti šumu, což je velice důležitá vlastnost v zarušeném pros... |
Ubiquiti PowerBeam 2GHz AC 400mm PBE-2AC-400https://dl.ubnt.com/datasheets/PowerBeam_ac/PowerB eam_PBE-2AC-400_DS.pdf Specifications PBE-2AC-400 Dimensions with Radome 420 x 420 x 289 mm (16.54 x 16.54 x 11.38") Weight (Mount Included) 1.795 kg (4.809 lbs) Power Supply 24V, 0.5A Gigabit PoE Adapter (Included) Max. Power Consumption ... |