Varta 12N12A-4A-1 YB12A-A 512011
Zoradiť výsledky:
Cena
Našli sme na Heureka.sk
Nájdených 3 záznamov (zobrazujem 1 až 3)
Cena vrátane DPH
Prevedenie liżty podvozku : B00 Napätie [V] : 12 Testovací prúd za studena EN [A] : 160 Batéria-kpacita (Ah) : 12 Radenie pólov : 1 Dĺżka [mm] : 136 Šírka [mm] : 82 Výška [mm] : 161 Koncové polovanie : Y6
Obchod overený zákazníkmi
23915 recenzií
1 121 Sk
Filtreaoleje.sk
Varta 12N12A-4A-1/YB12A-A 12V 12Ah 160A, 512011
12V 12Ah 160A 136/82/161mm Ľ+
1129 recenzií
1 241 Sk
NajlacnejsiaBateria.sk
12V 12Ah 160A136/82/161mm Ľ+Označenie :12N12A-4A-1, YB12A-ASuchá nabíjaná batéria dodávaná vo verzii Freshpack (s nádobou na elektrolyt)Spoľahlivý štartovací výkon v horúcom aj chladnom počasíRobustná konštrukcia odolná voči vibráciámUzavretá a odolná voči úniku len v zvislej polohe...