Varta 12N5.5A-3B 506012
Zoradiť výsledky:
Cena
Našli sme na Heureka.sk
Varta 12N5.5A-3B 506012
Varta 12N5.5A-3B 506012
780 - 991 Sk
Nájdených 4 záznamov (zobrazujem 1 až 4)
Cena vrátane DPH
Varta 12N5.5A-3B 506012, 506012
12V 5,5Ah 58A 103/90/114mm P+
1129 recenzií
904 Sk
NajlacnejsiaBateria.sk
Varta 12N5.5A-3B 506012
Varta 12N5.5A-3B 506012
12V 5,5Ah 55A103/90/114mm P+...
Obchod overený zákazníkmi
333 recenzií
780 Sk
Najlacnejsieautobaterie.eu
Varta 12V 5,5Ah 58A 12N5.5A-3B 506012
Prevedenie liżty podvozku : B00 Napätie [V] : 12 Testovací prúd za studena EN [A] : 58 Batéria-kpacita (Ah) : 5,5 Radenie pólov : Y6 Dĺżka [mm] : 103 Šírka [mm] : 90 Výška [mm] : 114 Koncové polovanie : 0
Obchod overený zákazníkmi
23915 recenzií
902 Sk
Filtreaoleje.sk
VARTA SILVER Varta 12N5.5A-3B 12V 5,5Ah 58A 506012
12V 5,5Ah 58A 103/90/114mm P+   Radenie pólov Y6