Varta YTZ12S-BS 509901
Zoradiť výsledky:
Cena
Našli sme na Heureka.sk
Varta YTZ12S-BS 509901
Varta YTZ12S-BS 509901
1 053 - 2 561 Sk
Nájdených 3 záznamov (zobrazujem 1 až 3)
Cena vrátane DPH
Varta YTZ12S-BS 509901
Varta YTZ12S-BS 509901
Prevedenie liżty podvozku : B00 Napätie [V] : 12 Testovací prúd za studena EN [A] : 200 Batéria-kpacita (Ah) : 9 Radenie pólov : 1 Dĺżka [mm] : 150 Šírka [mm] : 87 Výška [mm] : 110 Koncové polovanie : Y11
Obchod overený zákazníkmi
23915 recenzií
1 295 Sk
Filtreaoleje.sk
Varta YTZ12S-BS 12V 9Ah 200A, 509901
12V 9Ah 200A 150/87/110mm Ľ+