Villeroy Boch ViClean V0E200R1
Zoradiť výsledky:
Cena
Našli sme na Heureka.sk
78 894 - 80 247 Sk
Villeroy & Boch V0E100R1
Villeroy & Boch V0E100R1
57 959 - 109 008 Sk
Nájdených 5 záznamov (zobrazujem 1 až 5)
Cena vrátane DPH
Závesné WC s elektronickou bidetovou doskou ViClean-I 200 - farba: alpská biela - White Alpin - rozmery: 595 x 385 x 400 mm (D/Š/H) - materiál: sanitárna keramika - výsuvné sprchové rameno na čistenie intímnych partií s dámskou sprchou - nastaviteľná dýza do 5 polôh - nastaviteľná teplota a t...
Obchod overený zákazníkmi
822 recenzií
reut.sk
Villeroy & Boch ViClean umývacia misa závesná bez splachovacieho kruhu biela V0E200R1
- umývadlo, bez okraja- montáž na stenu- toaletná misa v tvare lievika- s funkciou bidetu- farba: Weiss Alpin - ochranný povlak: CeramicPlus- materiál: sanitárna keramika- materiál umývacej trysky: Quaryl® - Toaletné sedadlo: Duroplast- šírka: 385 mm- hĺbka: 595 mm- výška: 400 mm- objem splachovania...
198 recenzií
Absulo
Závesné WC s elektronickou bidetovou doskou ViClean-I 200 farba: alpská biela - White Alpin rozmery: 595 x 385 x 400 mm (D/Š/H) materiál: sanitárna keramika výsuvné sprchové rameno na čistenie intímnych partií s dámskou sprchou nastaviteľná dýza do 5 polôh nastaviteľná teplota a tlak vody diaľkové...
Obchod overený zákazníkmi
5095 recenzií
Sanitino.sk
• Montáž: na stenu • Musí byť k dispozícii prípojka na napájanie a vodu • Používajte len v rozsahu pracovného tlaku medzi 0,1 MPa (dynamický) a 1,0 MPa (statický) • Používajte výhradne v rozsahu teplôt vody medzi 10 °C a 35 °C • Na zmäkčovanie vody sa odporúča úroveň tvrdosti vody ≥ 2,4 mmol/l (...
521 recenzií
vivaeshop.sk
VILLEROY & BOCH ViClean-I 200 závesná sprchová toaleta, DirectFlush, 385 x 595 mm, biela alpská, s povrchom CeramicPlus, V0E200R1
závesný model DirectFlush WC misa s bidetovým sedadlom ViClean-I 200 Rozmery: 385 x 595 x 400 mm Pripojenie: 220-240 V AC / 50 Hz s diaľkovým ovládaním sedadlo s vekom vodorovný odpad upevňovacia súprava je súčasťou dodávky s úsporným systémom AQUAREDUCT®: spotreba vody 3 / 4,5 l musí byť k dispozíc...