Volt Polska IPS-2000N 24V 230V 1000 2000W
Zoradiť výsledky:
Cena
Našli sme na Heureka.sk
Nájdených 3 záznamov (zobrazujem 1 až 3)
Cena vrátane DPH
Menič napätia Volt Polska IPS-2000N 24V/230V 1000/2000W
Menič napätia Poľsko IPS-2000N 24V / 230V 1000/2000W Kľúčové vlastnosti - Model: IPS 2000N 24V - Okamžitý výkon: 2000 W - Trvalý výkon: 1000 W - Napätie batérie: 24V - Forma vlny: modifikovaná sínusoida Účel Elektronický menič napätia IPS N sa používa na napájanie elektrických zariadení vyžadu...
Obchod overený zákazníkmi
623 recenzií
2 193 Sk
eltrox.sk
Volt Volt Converter, převodník napětí IPS 2000 N 24/230V (1000/2000W)
Obchod overený zákazníkmi
4278 recenzií
2 295 Sk
MADER
Przetwornica Volt Polska IPS-2000N 24V / 230V 1000/2000W
Menič napätia Volt Polska IPS-2000N 24V / 230V 1000/2000W Model: 3IPSN20024 Najdôležitejšie vlastnosti Model: IPS 2000N 24V Špičkový výkon: 2000W Trvalý výkon: 1000W Napätie batérie: 24V Tvar vlny: modifikovaná sínusová vlna Určenie Elektronický menič napätia IPS N slúži na napájanie elektrických za...