Waydoo Subnado
Súvisiace dotazy:
Našli sme na Heureka.sk
|
Nájdených 43 záznamov (zobrazujem 21 až 40)
Cena vrátane DPH
|
|||
Podvodný skúter Waydoo Subnado LitePodvodný skúter |
|
324,80 € |
|
Waydoo Subnado PlusPodvodný skúter Waydoo Subnado Plus |
|
780,00 € |
|
Waydoo SubnadoObjavte kompaktný podvodný skúter Waydoo Subnado Plus pre rýchlejší a pohodlnejší pohyb pod hladinou. Ponúka výkon 800 W, maximálny ťah 9,3 kg, rýchlosť až 1,7 m/s a až 60 minút prevádzky na jedno nabitie. Vďaka nízkej hmotnosti 1,8 kg, tichej prevádzke, vodotesnosti IP68 do 60 m a trom režimom rých... |
959,00 € |
||
WAYDOO Subnado čiernaPodvodný skúter Waydoo Subnado - štartovacia sada Preskúmajte fascinujúci podvodný svet úplne novým spôsobom! Podvodný skúter Waydoo Subnado vám poskytne nezabudnuteľné zážitky vo vode. Je ľahký a kompaktný, takže ho môžete ľahko prepravovať, a vďaka jednoduchému ovládaniu je vhodný aj pre deti. Pom... |
399,88 € |
||
Waydoo Subnado podvodný skúter štartovacia sadaObjavte fascinujúci podvodný svet s podvodným skútrom Waydoo Subnado. Ľahký, kompaktný a ľahko ovládateľný - ideálny pre deti aj dospelých. Ponúka rýchle nabíjanie a funkciu powerbanky. Ľahký a prenosný Podvodný skúter váži iba 1,4 kg a je kompaktný, čo uľahčuje jeho prepravu. Ideálny pre cestova... |
539,00 € |
||
Potápačská súprava Waydoo Subnado čiernaWaydoo Subnado Podvodný skúter na plávanie Štartovací set 60 m 56min 1.4 kg Objavujte fascinujúci podmorský svet úplne novým spôsobom! Podmorský skúter Waydoo Subnado vám poskytne nezabudnuteľný zážitok vo vode. Je ľahký a kompaktný, takže ho môžete bez problémov prepravovať a vďaka jednoduchej obsl... |
355,00 € |
||
WAYDOO SUBNADO Underwater Scooter ČiernaPodvodný scooter Waydoo Subnado pre zábavu na vodnej hladine aj pod ňou. Rýchly paddleboard, potápanie, šnorchlovanie alebo zábavné hry vo vode s priateľmi. To všetko Subnado hravo zvládne v kompaktnom balení. Vodotesné valcové puzdro obsahuje batériu, riadiacu elektroniku aj motor. Vodotesnosť (IP6... |
506,80 € |
||
WAYDOO Subnado čiernaPodvodný skúter Waydoo Predstavte si, že sa ponoríte do krištáľovo čistej vody a bez námahy preskúmate podmorský svet. S podvodným skútrom Waydoo v rukách môžete voľne plávať ako delfín. Tento kompaktný a prenosný produkt je menší ako 1,5-litrová fľaša vášho obľúbeného nápoja, vďaka čomu sa neuverit... |
306,42 € |
||
Waydoo Podvodný skúter SubnadoPodvodný skúter Waydoo |
|
328,00 € |
|
Waydoo Podvodný skútrov Subnado - štartovacia sadaWaydoo Subnado podvodný skútrov - štartovacia sada Preskúmajte fascinujúci podvodný svet úplne novým spôsobom! Podvodný skútrov Waydoo Subnado vám poskytne nezabudnuteľné zážitky vo vode. Je ľahký a kompaktný, takže ho môžete jednoducho prepravovať, a vďaka jednoduchému ovládaniu je vhodný aj pre d... |
|
521,27 € |
|
WAYDOO SUBNADO,Waydoo Subnado ponorné - štartovacia sada |
348,10 € |
||
Waydoo Subnado Plus ponorný - štandardná súprava |
950,70 € |
||
Waydoo | Podvodný skúter Subnado - SUP KitPodvodný skúter Waydoo Subnado - súprava pre SUP. Preskúmajte fascinujúci vodný svet úplne novým spôsobom! Podvodný skúter Waydoo Subnado vám poskytne nezabudnuteľný zážitok vo vode. Je ľahký a skladný, takže ho ľahko prenesiete a vďaka jednoduchému ovládaniu sa osvedčil aj deťom. Bez námahy prechá... |
|
439,00 € |
|
Waydoo | Podvodný skúter Subnado - Starting KitPodvodný skúter Waydoo Subnado - štartovacia sada Preskúmajte fascinujúci podmorský svet úplne novým spôsobom! Ponorný skúter Waydoo Subnado vám poskytne nezabudnuteľný zážitok vo vode. Je ľahký a skladný, takže ho môžete ľahko prepravovať a vďaka jednoduchému ovládaniu je úspešný aj pre deti. Ľahk... |
|
488,00 € |
|
Súprava príslušenstva Waydoo Subnado 4010000102Súprava príslušenstva Waydoo Subnado Súprava príslušenstva rozširuje možnosti upevnenia a použitia zariadenia v rôznych podmienkach. Umožňuje pohodlné nabíjanie, upevnenie na potápačskú fľašu alebo dosku, ako aj stabilné pripevnenie k telu. Je to praktický doplnok k základnému vybaveniu, ktorý vám ... |
246,10 € |
||
Waydoo Subnado ponorné - štartovacia sada (červená) 5010000090Waydoo Subnado podvodný skúter - štartovacia sada (červená) Preskúmajte fascinujúci podmorský svet úplne novým spôsobom! Podvodný skúter Waydoo Subnado vám poskytne nezabudnuteľné zážitky vo vode. Je ľahký a kompaktný, takže ho môžete ľahko prenášať, a vďaka jednoduchému ovládaniu je úspešný aj pre... |
440,00 € |
||
Súprava príslušenstva pre Waydoo Subnado |
241,35 € |
||
Waydoo Subnado ponorné - štartovacia sada 5010000035Waydoo Subnado podvodný skúter - štartovacia sada Preskúmajte fascinujúci podmorský svet úplne novým spôsobom! Podvodný skúter Waydoo Subnado vám poskytne nezabudnuteľné zážitky vo vode. Je ľahký a kompaktný, takže ho môžete ľahko prepravovať, a vďaka jednoduchému ovládaniu je úspešný aj pre deti... |
440,00 € |
||
Waydoo Subnado ponorný skúter - sada pre SUP 5010000095Waydoo Subnado ponorný skúter - sada pre SUP Preskúmajte fascinujúci vodný svet úplne novým spôsobom! Podvodný skúter Waydoo Subnado vám poskytne nezabudnuteľné zážitky vo vode. Je ľahký a kompaktný, takže ho môžete ľahko prepravovať, a vďaka jednoduchému ovládaniu je vhodný aj pre deti. Bez náma... |
394,30 € |
||
Waydoo Subnado Lite ponorné |
428,85 € |
||
|
« Předchozí 1 2 3 Další » Nájdených 43 výsledkov |
|||




















