Srovnánícen.cz - Porovnanie cien

Worcraft WPSH202

Zoradiť výsledky:
Cena

Našli sme na Heureka.sk

Worcraft WPSH202

Worcraft WPSH202

140,08 - 181,12 €
4 220 - 5 456 Sk
Strend Pro Worcraft WPSH202 1111122

Strend Pro Worcraft WPSH202 1111122

128,00 - 147,27 €
3 856 - 4 437 Sk
Nájdených 30 záznamov (zobrazujem 21 až 30)
Cena vrátane DPH
Worcraft 1111122 Drtič WPSH202, 2500 W, na větve a větve, 40 mm

Worcraft 1111122 Drtič WPSH202, 2500 W, na větve a větve, 40 mm

Elektrický drvič na konáre je určený na drvenie organického záhradného odpadu (napr. listy, konáre a pod.) na menšie kusy. Následne sa táto štiepka môže využiť na mulčovanie či kompostovanie. Typ drviacej hlavy: nožová. Objem koša 50 litrov je dostatočný pre pohodlné drvenie. Maximálny priemer vetvy...

149,36 €
4 500 Sk

BAŤACZ

Drvič Worcraft WPSH202, 2500 W, na konáre a vetvy, 40 mm

Drvič Worcraft WPSH202, 2500 W, na konáre a vetvy, 40 mm

598 recenzií

146,55 €
4 415 Sk

NIKOSK

Worcraft WPSH202 Drvič na konáre a vetvy 2500W 40mm

Worcraft WPSH202 Drvič na konáre a vetvy 2500W 40mm

174,99 €
5 272 Sk

Komizol s.r.o.

Drvič Worcraft WPSH202, 2500 W, na konáre a vetvy, 40 mm

Drvič Worcraft WPSH202, 2500 W, na konáre a vetvy, 40 mm

Elektrický drvič na konáre je určený na drvenie organického záhradného odpadu (napr. listy, konáre a pod.) na menšie kusy. Následne sa táto štiepka môže využiť na mulčovanie či kompostovanie. Typ drviacej hlavy: nožová. Objem koša 50 litrov je dostatočný pre pohodlné drvenie. Maximálny priemer vetvy...

19 recenzií

128,00 €
3 856 Sk

klikam.sk

Drvič Worcraft WPSH202, 2500 W, na konáre a vetvy, 40 mm

Drvič Worcraft WPSH202, 2500 W, na konáre a vetvy, 40 mm

Elektrický drvič na konáre je určený na drvenie organického záhradného odpadu (napr. listy, konáre a pod.) na menšie kusy. Následne sa táto štiepka môže využiť na mulčovanie či kompostovanie. Typ drviacej hlavy: nožová. Objem koša 50 litrov je dostatočný pre pohodlné drvenie. Maximálny priemer vetvy...

277 recenzií

169,91 €
5 119 Sk

WWW.TAKETO.SK

Drvič Worcraft WPSH202, 2500 W, na konáre a vetvy, 40 mm (1111122)

Drvič Worcraft WPSH202, 2500 W, na konáre a vetvy, 40 mm (1111122)

Elektrický drvič na konáre je určený na drvenie organického záhradného odpadu (napr. listy, konáre a pod.) na menšie kusy. Následne sa táto štiepka môže využiť na mulčovanie či kompostovanie. Typ drviacej hlavy: nožová. Objem koša 50 litrov je dostatočný pre pohodlné drvenie. Maximálny priemer vetvy...

226 recenzií

136,65 €
4 117 Sk

najdielna.sk

Drvič vetiev Worcraft WPSH202, 2500 W, na konáre, 40 mm

Drvič vetiev Worcraft WPSH202, 2500 W, na konáre, 40 mm

Elektrický drvič na konáre je určený na drvenie organického záhradného odpadu (napr. listy, konáre a pod.) na menšie kusy. Následne sa táto štiepka môže využiť na mulčovanie či kompostovanie. Typ drviacej hlavy: nožová. Objem koša 50 litrov je dostatočný pre pohodlné drvenie. Maximálny priemer vetvy...

Obchod overený zákazníkmi

1322 recenzií

151,00 €
4 549 Sk

Euroshopy.sk

Drvič na konáre a vetvy Worcraft WPSH202, 2500 W, 40 mm

Drvič na konáre a vetvy Worcraft WPSH202, 2500 W, 40 mm

Drvič Worcraft WPSH202 – 2500 W, na konáre a vetvy, 40 mm Drvič Worcraft WPSH202 je výkonný a efektívny nástroj na drvenie organického záhradného odpadu, ako sú listy, konáre a iný materiál. Tento praktický pomocník premieňa záhradný odpad na menšie kúsky, ideálne na mulčovanie alebo kompostovanie, ...

Obchod overený zákazníkmi

803 recenzií

175,45 €
5 286 Sk

JUTRO.SK

Drvič Worcraft WPSH202, 2500 W, na konáre a vetvy, 40 mm

Drvič Worcraft WPSH202, 2500 W, na konáre a vetvy, 40 mm

Elektrický drvič na konáre je určený na drvenie organického záhradného odpadu (napr. listy, konáre a pod.) na menšie kusy. Následne sa táto štiepka môže využiť na mulčovanie či kompostovanie. Typ drviacej hlavy: nožová. Objem koša 50 litrov je dostatočný pre pohodlné drvenie. Maximálny priemer vetvy...

Obchod overený zákazníkmi

294 recenzií

184,68 €
5 564 Sk

Farmár & Majster

WORCRAFT® Drtič větví WPSH202 40 mm, 230 V, 2500 W

WORCRAFT® Drtič větví WPSH202 40 mm, 230 V, 2500 W

Elektrický drtič na větve určený na dřevěné organického zahradního odpadu (např. listy, větve a pod.) na menší kusy. Následně se tato štěpka může využít na mulčování nebo kompostování.Drcení probíhá pomocí nožové hlavy. Skvělou funkcí je automatické vtahování větví.Drtič má integrovaný, odnímatelný,...

3 645,00 €
109 809 Sk

ELEMENT-SHOP.CZ

« Předchozí 1 2

Nájdených 30 výsledkov

Služby pre obchody | Wapová verzia | Srovnanicen.cz | Nastavenie súhlasu | Kontaktné údaje

Copyright 2000 - 2026 Heureka Group a.s.