XTline XT105150
Zoradiť výsledky:
Cena
Našli sme na Heureka.sk
XTline XT105150
XTline XT105150
1 769 - 2 377 Sk
Nájdených 9 záznamov (zobrazujem 1 až 9)
Cena vrátane DPH
XTline XT105150
XTline XT105150
Napätie 230V-50Hz Príkon 1200 W Otáčky 9000 ot-min Priemer kotúča 150 mm Závit vretena M14 Akustický tlak 100 dB Akustický výkon 89 dB Izolácia trieda ochrany II Súčasť balenia kľúč, rukoväť, kryt Hmotnosť 3,5 kg
Obchod overený zákazníkmi
389 recenzií
2 377 Sk
Gigamat.sk
XTline XT105150
XTline XT105150
Uhlová brúska 150mm. Pomocou uhlovej brúsky a vhodného kotúča sa dá efektívne a rýchlo rezať a brúsiť kovové a stavebné materiály, zvary, zrážať hrany (strešná škridla, joklovina, pásovina, tehla, betón, obklady...) Konštrukcia a vonkajší plášť brúsky je odolný proti prachu pre dlhšiu životnosť mo...
Obchod overený zákazníkmi
147 recenzií
Fukaj.sk
XTLINE XT105150 / Uhlová brúska 1200 W
307 recenzií
Propom
XTline Brúska uhlová 150mm 1200W XT105150
Uhlová brúska 150mm. Pomocou uhlovej brúsky a vhodného kotúča sa dá efektívne a rýchlo rezať a brúsiť kovové a stavebné materiály, zvary, zrážať hrany (strešná škridla, joklovina, pásovina, tehla, betón, obklady...) Konštrukcia a vonkajší plášť brúsky je odolný proti prachu pre dlhšiu životnosť moto...
2494 recenzií
MAJO AUTO autodiely
Xtline XT105150 Úhlová bruska 150mm, 1200W
PROFESIONAL
XTLINE XT105150 Úhlová bruska 1200 W, 150 mm
Záhrada a náradie
XT105150 XTline uhlová brúska 150mm
Uhlová brúska pre kotúče s priemerom 150 mm. Príkon: 1200 W
Aquagarden
XTline XT105150 uhlová brúska
XTline XT105150 uhlová brúska
39 recenzií
Naradi-Dolezal.cz/sk
Uhlová brúska XTline XT105150
Uhlová brúska XTline XT105150
Uhlová brúska XTline XT105150 Táto uhlová brúska s priemerom kotúča 150 mm ponúka skvelý kompromis medzi malými obratnými brúskami a veľkými ťažkými strojmi, pričom umožňuje dosiahnuť väčšiu hĺbku rezu. Je poháňaná motorom o sile 1 200 W, ktorého konštrukcia aj vonkajší plášť sú navrhnuté tak, aby ...