XTline XT107150
Našli sme na Heureka.sk
XTline XT107150
XTline XT107150
1 277 - 1 742 Sk
Nájdených 14 záznamov (zobrazujem 1 až 14)
Cena vrátane DPH
XTline XT107150
XTline XT107150
XTLINE Bruska stolní dvoukotoučová 300 W, 150 mm plus lampa 40 WVýkonná stolní bruska je určena pro broušení a ostření. Silný motor poskytuje plynulé broušení a vysoké otáčky kotouče. Dva brusné kotouče pro široké použití. Nastavitelné světlo a prachotěsný vypínač. Pryžové podložky tlumí vibrace při...
681 recenzií
1 742 Sk
maxeuro.sk
XTline XT107150
XTline XT107150
Obchod overený zákazníkmi
147 recenzií
Fukaj.sk
XTline XT107150
XTline XT107150
Napätie 230V-50Hz Príkon 300 W Otáčky 2850 ot.-min Rozmer kotúča 150x20x12,7 mm Akustický tlak 83,5 dB Akustický výkon 96,5 dB Hmotnosť 8 kg
Obchod overený zákazníkmi
389 recenzií
Gigamat.sk
XTLINE XT107150 / Brúska stolná dvojkotúčová 300 W s lampou
307 recenzií
Propom
XTline Brúska stolná dvojkot. 150mm XT107150
2494 recenzií
MAJO AUTO autodiely
XTline Brúska stolná dvojkotúčová 150mm 300W XT107150
269 recenzií
KAROSARSKEDIELY
Xtline XT107150 Bruska stolní dvoukotoučová 150mm, 300W + lampa 40W
PROFESIONAL
XTline XT107150 stolová brúska dvoukotúčová
39 recenzií
Naradi-Dolezal.cz/sk
Napětí230V/50Hz10012Příkon300 W100236Otáčky2980 ot/min10033Rozměr kotouče150x20x12,7 mm1004575Hladina akustického tlaku (LpA)83,5 dB1005572Hladina akustického výkonu (LwA)96,5 dB1007573Izolacetřída ochrany II1009582Prodejní obalkrabice101130Hmotnost8 kg101313
21 recenzií
Centrum nářadí
XTLINE XT107150 Bruska stolní dvoukotoučová 300 W, 150 mm + lampa 40 W
Záhrada a náradie
XTline XT107150 - Stolová brúska dvojkotúčová
Stolová brúska dvojkotúčová s osvetlením 40 W. P: 150 W; priemer kotúča: 150 mm
Aquagarden
Brúska dvojkotúčová XTLine XT107150
904 recenzií
repo.sk
Dvojkotúčová brúska XTline XT107150
Dvojkotúčová brúska XTline XT107150 Dvojkotúčová brúska XTline XT107150 je spoľahlivým pomocníkom pre každú dielňu, určená na brúsenie a ostrenie kovových nástrojov. Srdcom stroja je silný motor s príkonom 300 W, Ktorý zaisťuje vysoké otáčky a plynulý chod kotúčov. Brúska je vybavená dvoma kotúčmi ...
106 recenzií
Tomek nářadí s.r.o.