XTline XT107200
Našli sme na Heureka.sk
XTline XT107200
XTline XT107200
3 984 - 4 388 Sk
Nájdených 8 záznamov (zobrazujem 1 až 8)
Cena vrátane DPH
XTLINE XT107200 / Brúska stolná dvojkotúčová so svietidlom
Obchod overený zákazníkmi
307 recenzií
4 034 Sk
Propom
XTline XT107200
XTline XT107200
XTLINE Bruska stolní dvoukotoučová 520 W, 200 mm plus svítidlo 3 WVýkonná dvoukotoučová bruska pro náročné obrábění kovů a odhrotování. Její silná konstrukce eliminuje vibrace a házivost kotouče. Hrubý a jemný kotouč pro dokonalé broušení, ostření nebo zahlazení hran.
681 recenzií
maxeuro.sk
XTline Brúska stolná 200x25x16mm XT107200
Obchod overený zákazníkmi
269 recenzií
KAROSARSKEDIELY
Dvojkotúčová brúska XTline XT107200
Dvojkotúčová brúska XTline XT107200 Stolová brúska XTline XT107200 je robustný nástroj navrhnutý pre náročné obrábanie kovov, odhrotovanie a precízne ostrenie. Vďaka silnému motoru o príkone 520 W poskytuje dostatočný výkon aj pre väčší úber materiálu bez zastavovania. Brúska je osadená dvoma kotúč...
106 recenzií
Tomek nářadí s.r.o.
XTLINE XT107200 Bruska stolní dvoukotoučová 520 W, 200 mm + svítidlo 3 W
Záhrada a náradie
29 recenzií
Triveo
Xtline XT107200 Bruska stolní dvoukotoučová 200mm, 520W + svítidlo