Yuasa 12N12A-4A-1
Našli sme na Heureka.sk
Nájdených 31 záznamov (zobrazujem 1 až 20)
Cena vrátane DPH
YUASA Yuasa 12N12A-4A-1 12V 12.6 Ah 115A12V 12,6Ah 115A 134/80/160mm Ľ+ Batéria je dodávaná suchá v prednabitom stave bez pribaleného elektrolytu |
żtartovacia batéria YUASA 12N12A-4A-1 |
YUASA Conventional 12V battery with acid YUASA 12N12A-4A-1Konvenční 12V baterie je průmyslovým standardem pro motocykly, sněžné skútry a sekačky s pojezdem. Konvenční 12V baterie je průmyslovým standardem pro motocykly, sněžné skútry a sekačky s pojezdem. Vlastnosti Speciálně navržené pro ochranu proti vniku vody a korozi Vyrobeno tak, aby odolávalo vib... |
YUASA 12N12A-4A-1 12V 12,6Ah 120AHmotnosť (kg) 4 kapacita Ah (C10 - 10 hod) 12 napätie (V) 12 štartovací prúd (A) EN 120 dĺžka (mm) 136 šírka (mm) 82 výška (mm) 162 záruka 24 mesiacov typ WET - zaplavená odvetranie vľavo |
YUASA 12N12A-4A-1Yuasa 12N12A-4A-1 motoakumulátor |
YUASA 12N12A-4A-1-CPYuasa 12N12A-4A-1-CP motoakumulátor |
YUASA Conventional 12V battery NO ACID YUASA 12N12A-4A-1Konvenční 12V baterie je průmyslovým standardem pro motocykly, sněžné skútry a sekačky s pojezdem. Konvenční 12V baterie je průmyslovým standardem pro motocykly, sněžné skútry a sekačky s pojezdem. Vlastnosti Speciálně navržené pro ochranu proti vniku vody a korozi Vyrobeno tak, aby odolávalo vib... |
YUASA 12N12A-4A-1 12V 12,6Ah 120AČíslo výrobku: 12N12A-4A-1 Zjednodušené číslo výrobku: 12N12A4A1 OEM čísla (originálne čísla automobilky): |
YUASA motobatéria 12N12A-4A-1 YUASA YUASA12N12A-4A-1 |
YUASA motobatéria 12N12A-4A-1 |
Yuasa 12V 12.6Ah 120A 12N12A-4A-1, 12N12A-4A-112V 12,6Ah 120A 134/80/160mm Ľ+ |
Yuasa 12V 12.6Ah 120A 12N12A-4A-112V 12,6Ah 120A134/80/160mm Ľ+Batéria je dodávaná suchá v prednabitom stave bez pribaleného elektrolytu... |
Lítiová motocyklová batérie BS-BATTERY BSLI-04/06Lítiový akumulátor BSLI-04 12V 4Ah 48Wh CCA 280 A, Rozmery 134x65x92mm, Maximálny náklon 90°.Zámena: BTZ10S, BT12B-4, BT14B-4, BTX14AH(FA), BT12B-BS, BB12A-A/A-B, BB12B-B2, BTX14AH-BS, BT14B-BS, BB12C-A, BB14-A2, BB14-B2, BB14A-A1/A2, 12N12A-4A-1 Alternatíva YUASA: YTX14AH, YTX14H, YB12A-A2, YB14A-A... |
Batéria YUASA 12N12A-4A-1 12V 12 AH Olovená kyselinová / STD L 134 x Š12V 12 AH Olovená kyselinová / STD D 134 x Š 80 x V 160 mm |