Yuasa YB12AL-A2
Našli sme na Heureka.sk
Nájdených 44 záznamov (zobrazujem 1 až 20)
Cena vrátane DPH
YUASA Yumicron battery NO ACID YUASA YB12AL-A2Osobní vodní skútry, sněžné skútry a čtyřkolky mají zvláštní požadavky – a baterie YuMicron společnosti YUASA je plní. Díky high-tech designu, který z Konvenční 12V baterie je průmyslovým standardem pro motocykly, sněžné skútry a sekačky s pojezdem. Vlastnosti Speciálně navržené pro ochranu proti ... |
Yuasa YB12AL-A2Predmet: BATÉRIA OLOVENÝ/ŠTARTOVACÍ YUASA 12V 12,6AH 150A P+ S ÚDRŽBOU 134X80X160MM SUCHÝ, BEZ ELEKTROLYTU, POŽADOVANÉ MNOŽSTVO ELEKTROLYTU 0,75L YB12AL-A2 VHODNÝ PRE: APRILIA ARRECIFE 125-1100 1983-2017Kód tovaru: YB12AL-A2Informácie o tovare: - Napätie [V]: 12 - Kapacita akumulátora [Ah]: 13 - Vy... |
Yuasa YB12AL-A2 |
YUASA Yuasa YB12AL-A2 12V 12Ah 150ABatéria je dodávaná bez pribaleného elektrolytu. 12V 12Ah 150A 136/82/162mm P+ |
YUASA YB12AL-A2 12V 12,6Ah 150ANapätie: 12 V Kapacita 10 hod.: 12 Ah Štartovací prúd: 150 A Typ akumulátora: YuMicron Dĺžka: 134 mm Šírka: 80 mm Výška: 160 mm Hmotnosť s kyselinou: 4.0 kg Množstvo kyseliny: 0.75 l (+) Pól / Odvetranie: P / L |
Yuasa YB12AL-A2 |
żtartovacia batéria YUASA YB12AL-A2 |
Yuasa 12V 12Ah 150A YB12AL-A2, YB12AL-A212V 12Ah 150A 134/80/160mm P+ |
Toplite YB12AL-A212V 12Ah 165A P+135/81/161mmBALENIE BEZ ELEKTROLYTU!!! 0,8LSpoločnosť TOPLITE bola založená v roku 1976 ako dcérska spoločnosť Taiwan Yuasa Battery Co., Ltd., ktorá je popredným výrobcom olovených batérií od roku 1964. ... |
Yuasa 12V 12Ah 150A YB12AL-A212V 12Ah 150A134/80/160mm P+Batéria je dodávaná suchá, prednabitá z výroby bez pribaleného elektrolytu!!... |
YUASA motobaterie 12V, YB12AL-A2, 12,6Ah, 150A, konvenční YUMICRON 134x80x160, YUASA originál (vč. balení elektrolytu)Katalogový kód: M310-320 |