tss group CAR1600-24V 24V 230V USB, 1600W
Zoradiť výsledky:
Cena
Našli sme na Heureka.sk
Nájdených 2 záznamov (zobrazujem 1 až 2)
Cena vrátane DPH
Menič napätia TSS Group sa vám bude hodiť obzvlášť ak často cestujete. Pracuje tak, že dokáže premeniť menšie napätie z autobatérie na napätie klasickej zásuvky. Ponúka konštantný výkon 1600 W a maximálny výkon, to jest výkon, ktorý trvá iba pár milisekúnd a je určený na spustenie spotrebiča, dosahu...
Obchod overený zákazníkmi
137975 recenzií
3 552 Sk
Alza.sk
tss group s.r.o. CAR1600-24V Menič napätia z 24V na 230V + USB, 1600W
Menič s výkonom 1600W vhodný pre vozidlá s palubnou sieťou 24V (nákladné vozidlá), pre napájanie spotrebičov 230V ako mikrovlnky, kanvice, bojlery, čerpadlá, žiarovky, ručné náradie, chladničky. Výstupný prúd má podobu modifikovanej sínusoidy (obdĺžnikový priebeh) o frekvencii 50Hz/230V,  je vybaven...