APC BX2200MI
Zoradiť výsledky:
Cena
Našli sme na Heureka.sk
APC BX2200MI
APC BX2200MI
6 890 - 11 358 Sk
APC BX2200MI-FR
APC BX2200MI-FR
7 333 - 11 208 Sk
APC Replacement Battery Cartridge 177
APC RBC17
APC RBC17
Nájdených 191 záznamov (zobrazujem 81 až 100)
Cena vrátane DPH
APC Back UPS BX Series 2200VA (1200W), AVR, Schuko zásuvky BX2200MI-GR
Obchod overený zákazníkmi
16947 recenzií
Datacomp.sk
APC Back-UPS 2200VA, 230V, AVR, francúzske zásuvky (1200W) BX2200MI-FR
Obchod overený zákazníkmi
4067 recenzií
Extreme Computers
APC Back-UPS 2200V, 230V, AVR, IEC Sockets BX2200MI
796 recenzií
TuNakúpim.sk
Náhradná batéria pre UPS APC. typ batérie: 12V/9Ah Kompatibilita: - APC Back - UPS CS 650EI - APC Cyber Fort II, Back ES 700 - ABC Back-UPS BE850G2 - APC Power-Saving Back-UPS ES 8 Outlet 700VA 230V CEE 7/5 - APC Back Series BX750MI, BX950MI, BX1200MI, BX2200MI (2ks) Informácie o výrobcovi: ...