APC SC450RMI1U
Súvisiace dotazy:
Našli sme na Heureka.sk
Nájdených 161 záznamov (zobrazujem 61 až 80)
Cena vrátane DPH
Batéria AVACOM AVA-RBC18 – náhrada za RBC18 – batéria pre UPS - AVACOM RBC18Náhrada za APC RBC18Vhodné pre produktové čísla: APC: RBC18 Vhodné pre modely týchto značiek: APC: PS250, PS250I, PS450, PS450I, SC250RM1U, SC250RMI1U, SC450R1X542, SC450RM1U, SC450RMI1U Parametre: Rozmery: 302 x 36 x 102 mm Hmotnosť: 2,4 kg Typ: VRLA Výrobca: AVACOM Ak potrebujete pomoc s pripojení... |
T6 Power RBC18 - battery KIT T6APC0024 T6 powerNáhradní akumulátor za RBC18 Napětí: 6 V Rozměry: 302x34x98 mm Hmotnost: 2,6 kg Kapacita: 96VAh Kit obsahuje: 2x baterie 8Ah Životnost: 3-5 let hermeticky uzavřený olověný zdroj energie v provedení VRLA. Akumulátor je možné používat v libovolné pozici Kompatibilní modely: APC Powerstack 450VA 1U, AP... |
Baterie AVACOM AVA-RBC18 náhrada za RBC18 - baterie pro UPS AvacomNáhradní baterie pro záložní zdroj UPS APC Náhradní baterie určená pro UPS. Kompatibility Part Numbers APC: RBC18 Modely APC: PS250, PS250I, PS450, PS450I, SC250RM1U, SC250RMI1U, SC450R1X542, SC450RM1U, SC450RMI1U Parametry: Rozměry: 302 x 36 x 102mm Váha: 2,4kg Typ: VRLA Výrobce: AVACO... |
APC RBC18Baterie a doba běhu Typ baterie Bezúdržbový olověný zatavený akumulátor se suspendovaným elektrolytem: neteče Montáž baterií Samostatný bateriový regál Předpokládaná doba životnosti baterie (v letech) 03-May Počet bateriových modulů 1 Fyzický Čistá hmotnost 2.60 KG Maximální výška 36.00 mm Maximáln... |
APC Smart-UPS SC450RMI1U SC450RMI1UAPC Smart-UPS SC 450VA 230V - 1U, montáž do stojanu/věž APC Smart-UPS SC je ideální pro malé a střední firmy na ochranu síťových zařízení a prodejních zařízení před poruchami napájení a výpadky. Smart-UPS SC poskytuje ochranu na úrovni sítě, výměnu baterií za provozu a vestavěnou ochranu datové link... |
APC RBC18 náhr. baterie pro PS250I, PS450I,SC250RMI1U, SC450RMI1UReplacement battery kit PS250I, PS450I, SC250RMI1U, SC450RMI1U Čistá hmotnost 2.59 KG Maximální výška 36.00 mm Maximální šířka 302.00 mm Maximální hloubka 102.00 mm Hmotnost při dodání 3.00 KG Šířka při dodání 394.00 mm Výška při dodání 51.00 mm Hloubka při dodání 211.00 mm Důvody, proč používat ve ... |
AVACOM RBC18 - kit na renováciu batérie (2ks batérií)Náhradné batérie pre záložný zdroj UPS APCVhodné pre produktové čísla: APC: RBC18 Vhodné pre modely týchto značiek: APC: PS250, PS4 SC250RM1U, SC250RMI1U, SC450R1X542, SC450RM1U, SC450RMI1U Parametre: Rozmery: 2x 151 x 34 x 94mm Výrobca: AVACOM |
APC Smart-UPS SC450RMI1UKód produktu: 54110123 Part no.: SC450RMI1U EAN: 731304222224 |
T6 Power RBC18 - battery KITNáhradný akumulátor za RBC18 Napätie: 6 V Rozmery: 302x34x98 mm Hmotnosť: 2,6 kg Kapacita: 96VAh Kit obsahuje: 2x batéria 8Ah Životnosť: 3-5 rokov hermeticky uzavretý olovený zdroj energie v prevedení VRLA. Akumulátor je možné používať v ľubovoľnej pozícii Kompatibilné modely: APC Powerstack 450VA ... |
Batéria AVACOM AVA-RBC18 náhrada za RBC18 - batéria pre UPSNáhrada za APC RBC18Vhodné pre produktové čísla: APC: RBC18 Vhodné pre modely týchto značiek: APC: PS250, PS250I, PS450, PS450I, SC250RM1U, SC250RMI1U, SC450R1X542, SC450RM1U, SC450RMI1U Rozmery: 302 x 36 x 102mm Váha: 2,4kg Typ: VRLA Výrobca: AVACOM Ak potrebujete pomoc so zapojením, popr. . nastav... |
T6 Power T6APC0024Náhradní akumulátor za RBC18 Napětí: 6 V Rozměry: 302x34x98 mm Hmotnost: 2,6 kg Kapacita: 96VAh Kit obsahuje: 2x baterie 8Ah hermeticky uzavřený olověný zdroj energie v provedení VRLA. Akumulátor je možné používat v libovolné pozici Kompatibilní modely: APC Powerstack 450VA 1U, APC Powerstack PS25... |
APC Smart-UPS SC450RMI1UAPC Smart-UPS SC 450VA 230V - 1U, montáž do stojana/veža APC Smart-UPS SC je ideálny pre malé a stredné firmy na ochranu sieťových zariadení a predajných zariadení pred poruchami napájania a výpadkami. Smart-UPS SC poskytuje ochranu na úrovni siete, výmenu batérií za prevádzky a vstavanú ochranu dát... |
Battery replacement kit RBC18Baterie a doba běhu Typ baterie Bezúdržbový olověný zatavený akumulátor se suspendovaným elektrolytem: neteče Montáž baterií Samostatný bateriový regál Předpokládaná doba životnosti baterie (v letech) 03-May Počet bateriových modulů 1 Fyzický Čistá hmotnost 2.60 KG Maximální výška 36.00 mm M... |
T6 Power RBC18 - battery KITNáhradní akumulátor za RBC18 Napětí: 6 V Rozměry: 302x34x98 mm Hmotnost: 2,6 kg Kapacita: 96VAh Kit obsahuje: 2x baterie 8Ah Životnost: 3-5 let hermeticky uzavřený olověný zdroj energie v provedení VRLA. Akumulátor je možné používat v libovolné pozici Kompatibilní modely: APC Powerstack 450V... |
Powery Batéria UPS APC Smart-UPS SC450RMI1U 7Ah Lead-Acid 6V - neoriginálnaPowery Batéria UPS APC Smart-UPS SC450RMI1U 7Ah Lead-Acid 6V - neoriginálna |