APC SC450RMI1U
Súvisiace dotazy:
Našli sme na Heureka.sk
Nájdených 161 záznamov (zobrazujem 81 až 100)
Cena vrátane DPH
AVACOM RBC18 - kit na renováciu batérie (2ks batérií)Náhradné batérie pre záložný zdroj UPS APCVhodné pre produktové čísla: APC: RBC18 Vhodné pre modely týchto značiek: APC: PS250, PS4 SC250RM1U, SC250RMI1U, SC450R1X542, SC450RM1U, SC450RMI1U Parametre: Rozmery: 2x 151 x 34 x 94mm Výrobca: AVACOM |
Powery Batéria UPS APC Smart-UPS SC450RMI1U 7Ah Lead-Acid 6V - neoriginálnaPowery Batéria UPS APC Smart-UPS SC450RMI1U 7Ah Lead-Acid 6V - neoriginálna |
T6 Power RBC18 - battery KITNáhradný akumulátor za RBC18 Napätie: 6 V Rozmery: 302x34x98 mm Hmotnosť: 2,6 kg Kapacita: 96VAh Kit obsahuje: 2x batéria 8Ah Životnosť: 3-5 rokov hermeticky uzavretý olovený zdroj energie v prevedení VRLA. Akumulátor je možné používať v ľubovoľnej pozícii Kompatibilné modely: APC Powerstack 450VA ... |
APC Smart-UPS SC450RMI1UAPC Smart-UPS SC 450VA 230V - 1U, montáž do stojana/veža APC Smart-UPS SC je ideálny pre malé a stredné firmy na ochranu sieťových zariadení a predajných zariadení pred poruchami napájania a výpadkami. Smart-UPS SC poskytuje ochranu na úrovni siete, výmenu batérií za prevádzky a vstavanú ochranu dát... |
T6 Power RBC18 - battery KITNáhradní akumulátor za RBC18 Napětí: 6 V Rozměry: 302x34x98 mm Hmotnost: 2,6 kg Kapacita: 96VAh Kit obsahuje: 2x baterie 8Ah Životnost: 3-5 let hermeticky uzavřený olověný zdroj energie v provedení VRLA. Akumulátor je možné používat v libovolné pozici Kompatibilní modely: APC Powerstack 450V... |
Batéria AVACOM AVA-RBC18 náhrada za RBC18 - batéria pre UPS, AVA-RBC18Náhrada za APC RBC18Vhodné pre produktové čísla: APC: RBC18 Vhodné pre modely týchto značiek: APC: PS250, PS250I, PS450, PS450I, SC250RM1U, SC250RMI1U, SC450R1X542, SC450RM1U, SC450RMI1U Rozmery: 302 x 36 x 102mm Váha: 2,4kg Typ: VRLA Výrobca: AVACOM Ak potrebujete pomoc so zapojením, popr. . nastav... |
APC SC450RMI1UAPC Smart-UPS SC, 450VA/280W, Input 230V/Output 230V, Interface Port DB-9 RS-232, Rack Height 1 U 4 výstupné zásuvky IEC 320 C13 Includes: CD so softvérom, Rack Mounting Brackets, Smart UPS signalling … |
APC Smart-UPS SC 450VA 230V - 1U Rackmount/Tower (280W)Model SC450RMI1U Topológia Interaktívna linka Kapacita (VA) 450VA Kapacita (Watt) 280W Fáza (vstup/výstup) 1:1 GreenPower Áno Aktívna podpora PFC Nie Prístup Rozsah vstupného napätia 195 - 265V Vstupný frekvenčný rozsah 50/60 Hz +/- 3 Hz (automatická detekcia) Menovitý vstupný prúd - Vstupná zásuvka... |
T6 Power RBC18 - battery KIT, T6APC0024Náhradný akumulátor za RBC18 Napätie: 6 V Rozmery: 302x34x98 mm Hmotnosť: 2,6 kg Kapacita: 96VAh Kit obsahuje: 2x batéria 8Ah Životnosť: 3-5 rokov hermeticky uzavretý olovený zdroj energie v prevedení VRLA. Akumulátor je možné používať v ľubovoľnej pozícii Kompatibilné modely: APC Powerstack 450VA ... |
APC SC450RMI1UAPC Smart-UPS SC 450VA 230V - 1U, montáž do stojanu/věž APC Smart-UPS SC je ideální pro malé a střední firmy na ochranu síťových zařízení a prodejních zařízení před poruchami napájení a výpadky. Smart-UPS SC poskytuje ochranu na úrovni sítě, výměnu baterií za provozu a vestavěnou ochranu datové link... |
Batéria AVACOM AVA-RBC18 náhrada za RBC18 - batéria pre UPSNáhrada za APC RBC18Vhodné pre produktové čísla: APC: RBC18 Vhodné pre modely týchto značiek: APC: PS250, PS250I, PS450, PS450I, SC250RM1U, SC250RMI1U, SC450R1X542, SC450RM1U, SC450RMI1U Rozmery: 302 x 36 x 102mm Váha: 2,4kg Typ: VRLA Výrobca: AVACOM Ak potrebujete pomoc so zapojením, popr. . nastav... |
APC Battery replacement kit RBC18 RBC18Baterie a doba běhu Typ baterie Bezúdržbový olověný zatavený akumulátor se suspendovaným elektrolytem: neteče Montáž baterií Samostatný bateriový regál Předpokládaná doba životnosti baterie (v letech) 03-May Počet bateriových modulů 1 Fyzický Čistá hmotnost 2.60 KG Maximální výška 36.00 mm Maximální... |