Exide 12Y16A-3A
Zoradiť výsledky:
Cena
Našli sme na Heureka.sk
Exide 12Y16A-3A
Exide 12Y16A-3A
1 446 - 2 174 Sk
Nájdených 29 záznamov (zobrazujem 21 až 29)
Cena vrátane DPH
AKUMULATOR EXIDE BIKE 12V/20AH
AKUMULATOR EXIDE BIKE 12V/20AH
Obchod overený zákazníkmi
7537 recenzií
1 904 Sk
Olejcentrum
EXIDE BIKE Conventional 12Y16A-3A 12V 20Ah 210A
Výkony: Napätie: 12V Kapacita: 20AhŠtartovací prúd: 210A   Maximálne rozmery: d ...
32 recenzií
KAMICO.sk
Motobatéria Exide bike 12Y16A-3A, 12V 20Ah
DĹŽKA: 185 mm ŠÍRKA: 81 mm VÝŠKA: 170 mm HMOTNOSŤ: 5,9 kg NAPÄTIE: 12 V KAPACITA: 20 Ah ŠTARTOVACÍ PRÚD: 210 A ZAPOJENIE: 0 TYP PÓLOV: 3 KÓD PRODUKTU: 12Y16A-3A SKLADOM: ANO
Obchod overený zákazníkmi
2663 recenzií
motoolej.eu
Exide Bike Conventional 12V 20Ah 210A, 12Y16A-3A
Autopartner
štartovacia batéria EXIDE 12Y16A-3A
iGaráž
Exide AGM Ready AGM12-19 12V/18Ah (Motobatéria AGM Ready)
Exide AGM Ready AGM12-19 12V/18Ah Motobatérie Exide AGM Ready sú moderné bezúdržbové batérie určené pre motocykle a powersport vozidlá, kde je kladený dôraz na spoľahlivý štart, vysoký výkon a jednoduchú montáž. Ide o riešenie typu „nainštaluj a zabudni“ – batéria je z výroby pripravená na okamžité ...
385 recenzií
Olej RWK
20 recenzií
Autodiely26
Exide Bike Conventional 12V 20Ah 210A, 12Y16A-3A   VLASTNOSTI Štandardný výkon. Inštalácia len vo zvislej polohe vekom hore. S možnosťou úniku elektrolytu (emisia kyslých výparov). VÝHODY DISTRIBÚTORA Lacná distribúcia bez ekologických obmedzení. Obsahuje 6 dielnu, iniciačnú náplň elektrolytu. Ne...
573 recenzií
Autodiely VIKA
Exide bike 12Y16A-3A, 12V 20Ah
Exide bike 12Y16A-3A, 12V 20Ah
Motobatéria Exide bike 12Y16A-3A, 12V 20Ah 210A, 12Y16A-3A